2737
2734

اومدن ریختن میگن ببینید عروس اونارو با عروسای ما که الن بلن

از طرفی از تیپ بهناز جعفری رو مسخره میکنن تیپ گلشیفته تمجید میشه  

خب زن ایرانی که از دست شما سردرگم شد 

طفلک اون دخترانی که از اینستاگرام برای خودشون خط مشی انتخاب میکنن  بالاخره نفهمیدن چی  خوبه چی بده 

واقعا جالبه برام اینهمه تناقض

خب بهناز چیکار کنه با این قانون داره زندگی و کار میکنه چه خاکی به سرش کنه چی بپوشه اخه طفلک

البته مانتو شلوار و شال قشنگتر بود ولی خب اونام ادمن فک میکنن باید بدن طراح یه چیز متفاوت درست کنه براشون  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقیقاااااااااااااا

یا مثلا دختر مهران مدیری که خیلی ساده ظاهر شد چقد مسخرش کردن...

وقتی میبینی احمق ها چقدر راحت و خوشحال دارن زندگی میکنن دو دل میشی که تو احمقی یا اونا...  

همه اونهایی که میگن به به و چه چه ؛ چه عروس ساده و شیکی و عروسهای ایرانی رو میکوبونن خودشون حاضر نیستن تو یه دورهمی انقدر ساده حاضر شن چه برسه به عروسیشون

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
خب بهناز چیکار کنه با این قانون داره زندگی و کار میکنه چه خاکی به سرش کنه چی بپوشه اخه طفلک البته م ...

مرگ خوبه واسه همساده😎 (روی دِ تاکید دارم)

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

و موضوع جالب تر اينكه اصلا به ما چه!!غروس ملكه انگليس هم چارچشمى تو نى نى سايت منتظر بود ببينه ملت تيپشو ميپسندن يا نن يا گلشيفته يا بهناز جعفرى از ديروز داره گوله گوله اشك ميريزه😐😐😐كسى نيس بگه خواهر خوب به ما چه اصلا؟به تو چه؟به من چه!!

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
2738

خداوکیلی یقه لباس گلشیفته اصلا به هیکلش نمیاد 

حالا کسی نقد کنه میگن هرکسی میتونه هرکار دوست داره بکنه از طرفی عروسای ایرانی نمیتونن هرکار دوست دارن بکنن

بالاخره نفهمیدن این دخترای گل ایرانی از دست این جامعه خراب پلشت چکار کنن

من خودم ساده پسندم و طرفدار ازادی 

ولی اینجا برای دخترای سرگشته ایران دلم سوخت اینقدر بازیشون دادن بعدم میان میگن الن بلن بابا خودتون کردین یه  دختر ساده باشه نگاشم نمیکنید اینجا همه دنبال درو دافن بعد ساده پوشی عروس سلطنتی رو تمجید میکنن

ماجرای گوله اشک چیه؟کی اشک میریزه؟

كنايه بود عزيزم منظورم اينه كه وقتى تيپ يه سلب رو بعضيا به باد انتقاد ميگيرن تو مجازى اون اصلا براش مهم نى🙂

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂

اول اینکه تو انتخاب پرنسس به قیافه دقت میشه یعنی طرف خوشگل و خوش هیکله پس نیاز زیادی به ارایش زیاد نداره 

دوم اینکه لخت شدن گلشیفته تو اروپا عادیه .کافیه فیلمای فرانسوی یا ایتالیایی ببینید .

بهنازم مجبوره دیگه حجاب داشته باشه وگرنه انتخابای بیشتریم داشت 

کلام آخر اینکه پوشش دیگران به خودش مربوطه .یکی دوست داره بریزه بیرون یکی دوست نداره تو کشورای خارجیم همینه یکی سینه و باسنش معلومه یکیم نیست اونا با حجاب و بی حجاب دارن 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود .