2737
2734
عنوان

احتمال بارداری بعد از سقط تو 5 ماهگی

| مشاهده متن کامل بحث + 2422 بازدید | 27 پست
اخه این اتفاق چیزی نیست که یهو بیفته معمولا تو ان تی و انومالی دهانه رحم چک میشه  طول سرویکس ...

من همسرم نزاشت سونو برم
مخالف این چیزاس

الانم از همه بیشتر غصه میخوره
اگه طول سرویکس رو می دونستم از جام تکون نمی خوردم

ما به دنیا آمده ایم که قیمت بگیریم نه به هر قیمتی زندگی کنیم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همسرم نزاشت سونو برم مخالف این چیزاس الانم از همه بیشتر غصه میخوره اگه طول سرویکس رو می دونستم ...

ای وای چه کار اشتباهی کرد😢😢😢😢

دفعه بعد حتما تمام سونو هاتو برو 

خیییلی مهمه 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😊😊❤❤
دوستان من زير شكمم بيشتر وقتا درد ميكنه بعضي وقتا كمرمم درد ميكنه به نظرتون خطرناكه؟برم دكتر؟خيلي نگ ...

اگه لکه بینی و ترشحات رنگی نداری طبیعیه گلم

فقط استراحت کن  

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😊😊❤❤
2728
خودش بمیره تو دلت تا زایمان زودس فرق داره من از همین می ترسم منم فقط روز قبلش یکم خم و راست شدم و ر ...

اصلا استرس نداشته باش گلم بدترین چیز استرسه بعدم انقد راه هست غصه نخور مشکلی باشه یا دکتر بهت شیاف میده یا سرکلاژ انجام میدی من بچه اولم و دکتر اول شیاف داد دید هنوز احتمال سقط هست سرکلاژ کرد 

خداکنه هیچ زنی در ارزوی مادرشدن نباشه و تمام زنان سرزمینم طعم مادرشدن رو بچشن😍😍

لطفا اگه کسی از باز موندن دهانه رحم چیزی می دونه بیاد بگه
هر چی تو نت گشتم چیزی پیدا نکردم
جز اینکه نوشته بود احتمال داره بعد از زایمان زودرس دهانه رحم همین طور باز بمونه و شما متوجه نشید

مخصوصا اینکه وقتی دراز کشیدم و می خوام بچرخم رو پهلو لگنم تق صدا می کنه

2738
منم درد کمر دارم .البته سر شبا شروع میشه .

درد کمر تو بارداری طبیعیه

من تو این بارداری از دست رفتم خیلی ویار بدی داشتم تا 1ول 17 هفته همه چیز زجر اور بود
خیلی اذیت شدم

خدا نی نی رو برات حفظ کنه گلم  ایشالا به سلامت دنیا بیاریش😍😍

فدات عزیزم.همچنین نی نی شمارو

وای چهقدر بد .ولی این سری حتما سرکلاژ کن .خاطره تلخ اون سری رو از ذهنت پاک کن .کیسه اب واسه چی پاره ...

فقط یادمه تو همون هفته سر دستشویی بخاطر یبوست یکم زور زدم و ی چیزی صدا کرد تو واژنم
همون موقع خیلی ترسیدم و سریع بلند شدم

ولی بکسی چیزی نگفتم یعنی فکر نمی کردم مهم باشه

بعد از فرداش ترشحات غلیط داشتم
ب هر کسی هم ک می گفتم می گفتن طبیعیه

در صورتی که طبیعی نبود و همون مایعه ای بود که دهانه رحممرو پر کرده بود و اون داشت تخلیه میشد

اینا رو من همه رو بعد اون اتفاق تحقیق کردم و متوجه شدم

بعدشم ک بی احتیاطی کردم و راه رفتم و خم و راست شدم
بچه هم ک با پا بود و رو دهانه رحم فشار می اورد

اصلا یک درصد ب این نوع سقط فکر نمی کردم
فکر می کردم حتما باید خونریزی بشه ک بچه سقط بشه  

اصلا استرس نداشته باش گلم بدترین چیز استرسه بعدم انقد راه هست غصه نخور مشکلی باشه یا دکتر بهت شیاف م ...

شنیدم یبار که سرکلاژ کنی برای بارداری های بعدی هم باید سرکلاژ بشه

چرا شما انجام ندادی؟

شنیدم یبار که سرکلاژ کنی برای بارداری های بعدی هم باید سرکلاژ بشه چرا شما انجام ندادی؟

ن دکترم گفت نیاز نیس طول کانالت خوبه