2410
2553
عنوان

مهاجرت به عمان

59021 بازدید | 64 پست

سلام دوستان

کسی هست در عمان زندگی کنه ؟ من میخوام برای زندگی بیام عمان میخوام شرایط کار و زندگی رو ببینم ؟

میخوام بدونم اگر ارایشگری یاد بگیرم اونجا میشه کار کرد بازارش خوبه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

وای من چند سال پیش مسافرتی رفتم عمان. آرامشی که تو این کشور هست هیچ جا احساس نکردم. سلطان قابوس هم آدم صلح جویی هست و وارد هیچ بازی تو منطقه تا حالا نشدن. متاسفانه در مورد کار نمی دونم. باور کن اگر نمیومدم آمریکا، عمان تو فکرم بود، با وجودیکه به نظر میاد زندگی اونجا خیلی ساده باشه ولی آرامشش رو دوست داشتم. 

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد.ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود."اولدوز و کلاغها
2714
وای من چند سال پیش مسافرتی رفتم عمان. آرامشی که تو این کشور هست هیچ جا احساس نکردم. سلطان قابوس هم آ ...

بله خیلی راجب این کشور شنیدم فقط نگرانیم بابت کار

چند وقت پیش راجع به عمان یه مستند داد خیلی ایرانی ها موفق بودن میگفتن بدونن ایرانی دیگه ولت نمیکنن مخصوصا تو زمینه شیرینی و گوشت، خیلی موفق بودن به همسرم گفتم پاشو بریم ولی نمیاد 😕😞

2706