2733
2734
عنوان

تخمک گذاری و بارداری

155 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها من از روز 5 پری قرض کلومفین خوردم و تا 11 شب یک شب درمیون اقدام داشتم و از اون به بعد اصلا نزدیکی نذاشتم به نظرتون لقاح انجام شده یا باید بیشتر تلاش میکردم ؟؟؟؟ آخه شوهرم یه کم کوتاهی کرد و پروژه ها قطع شد الان خیلی استرس دارم / کمکم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا بخواد میشه  من هرماه طبق نسخه نزدیکی داشتم این ماه حتی5 بار هم نزدیکی نکردم و خداروشکر شد

امضااات😦😦😦😲😲

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
2728
2738

سلام خانوما

من یک سال و نیم تو اقدامم یه بار با یه ماه تاخیر پریود شدم که اون ماه واقعا استرس اسباب کشی داشتم.

یه دفعه هم 10 روز عقب انداختم اما بی بی منفیا و از خون منفی بود رفتم سونو یه فولیکول غالب 19 داشتم دکتر امپول داد و متفورمین و دوفاستون دوره هام از بعد اقدام نامنظم شدن و حداکثر یه روز عقب جلو میوفتادن این بار 14 روز میشه عقب انداختم و تنها ماهی بود تو اقدام که کاملا تخمک گذاری و چک میکردم بی بی هام منفی هستند و من نمیدونم با این ناامیدی چه کنم؟؟؟

میترسم برم از خون مثل اون دفعه منفی شه.

ضمنا درد شکم مثل قبل از پریودی امروز به سراغم اومده.

کمکم کنین مشکلم چیه اخه؟؟؟

سلام خانوما من یک سال و نیم تو اقدامم یه بار با یه ماه تاخیر پریود شدم که اون ماه واقعا استرس اس ...

عزیزم چرا به دکتر مراجعه نمیکنی ؟؟؟ شاید کیست داری یا تنبلی تخمدان 

خدا بخواد میشه  من هرماه طبق نسخه نزدیکی داشتم این ماه حتی5 بار هم نزدیکی نکردم و خداروشکر شد

بعنی چی طبق نسخه؟

تو زمان تخمک گذاریت یک شب در میون داشتی؟

پست منو نپسندید یعنی لایک نکنید. فقط پاسخ دارید برام بذارید. ممنونم. 
عزیزم چرا به دکتر مراجعه نمیکنی ؟؟؟ شاید کیست داری یا تنبلی تخمدان 

سال گذشته که چک اپ شدم هیچ موردی نبود عزیزم اما امسال هنوز دکتر نرفتم البته من خیلی از دارو درمان میترسم نکنه نازا باشم

2706