2733
2734
عنوان

دخترم تب داره

80 بازدید | 13 پست

مامانا سلام دخترم 29 ماهشه امشب با گریه بیدار شد دیدم خیلی تب داره داشت میسوخت چک نکردم چقدره ولی دااااغ بود خیلی 

پاشویه کردم خوب شد یه ساعت بعد دوباره تب کرد دوباره پاشویه کردم  استا و پروفن نمیخوره چیکارش کنم 

شباف بزن

عمرا نمیزاره کلا با دارو دادن بهش مشکل دارم هیچ دارویی نمیخوره واسه همین سرماوکه میخوره دیگه دکتر نمیبریمش البته تو این 29 ماه سه بار سرماخورده خیلی هواسم بهش هست اما الان تب داره و حس میکنم تبش با دفعه های قبل فرق داره میترسم یه کم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عمرا نمیزاره کلا با دارو دادن بهش مشکل دارم هیچ دارویی نمیخوره واسه همین سرماوکه میخوره دیگه دکتر نم ...

شباف که کاری نداره. یه ثانیه هم طول نمیکشه. نذار بفهمه چیکار میخای بکنی. شیافا نشونش نده. یه لحظه سریع بزن و تمام

باید دارو بدی تبش بیاد پایین.دونعری بگیرنش بریزین تو دهنش.بروفن بده

بخدا  امتحان کردم اینم  شیر روز اول تولدشو بالا میاره  کلا بدقلقه  تو آبمیوه یا شیر بریزم هم بفهمه بالا میاره 😢😢

عمرا نمیزاره کلا با دارو دادن بهش مشکل دارم هیچ دارویی نمیخوره واسه همین سرماوکه میخوره دیگه دکتر نم ...

عزیز دلم جوراباشو با آب ملایم بشور بپوشون تو پاش بمونه،من خودم اینکار رو انجام میدم جواب میده .قطره استامینوفن هم خوبه اگه بخوره

امید غریبان تنهایی کجایی ...
2738

سلام مامان گل

بلاخره ی راه حلی پیدا کن و بهش دارو را بده .نمیخوام بترسونمت ولی تب میتونه خیلی خطرناک باشه.ایبوبروفن با طعم میوه هست میتونی استفاده کنی.حتما با آب نمک پاشویش کن البته فقط پاهاشو.سریع اول ی شیاف بزن.و هر وقت هم که حالش خوب سد شروع کن ب گفتن داستانهایی درباره خوردن دارو و اینکه چقدر دارو میتونه خوب باشه.اگه هم که واقعا نمیتونی ببرش بهش آمپول بزنن تبش قطع بشه

از هم بگذریم تا خدا از ما بگذرد