2733
2734
همین چند روز پیش یه خانومی میگفت همسرم اخلاقش نسبت به زمانی که با هم دوست بودیم عوض شده حتی به فکر ج ...

ایشون خودشم قبل من ۳ سال با ی دختره بوده ک دختره کلا با تعریفایی ک کرد کلا آدم نرمالی نبود و یکم مشکلات روحی داشت

واسه آروم کردن خودم میگم با اون ۳ سال بود

اومد با تو دوست شد

حالا تو فقط۵ ماه بودی باهاش

مطمئنا کنار میاد

دلم میسوزه واسش😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا کنید برام.همسرم ی کار ثابت پیدا کنه راحت شم.انقد استرس این موضوعو کشیدم حاضر نیستم هیچ کس حتی از ...

انشالله گلم بزودی زندگیت همون جوری بشه که دوست داری و انشالله همسر بزوری کارمناسب پیداکنن که از این استرس و نگرانی راحت شی چون الان دقیقا میدونم چه حسی داری همین موقعیت کاری همسر برای ماهم پیش اومد و حتی نزدیک پنج ماه بیکار شد ولی عاقبتش بخیر بود انشالله برای شما هم بزودی درست بشه و همیشه شاد و سلامت و بدون هیچ استرسی همیشه خوشبخت باشین

یک روز من سکوت خواهم کرد و تو آن روز برای اولین بار مفهوم "دیر شدن" را خواهی فهمید!
فدات شم من مرسی عزیزم ک وقت گذاشتی

قربونت گلم انشالله همیشه لبت خندون و دلت شاد موفق باشی در تمام مراحل زندگیت

یک روز من سکوت خواهم کرد و تو آن روز برای اولین بار مفهوم "دیر شدن" را خواهی فهمید!
2731
انشالله گلم بزودی زندگیت همون جوری بشه که دوست داری و انشالله همسر بزوری کارمناسب پیداکنن که از این ...

مرسی عزیزم.ممنونم.انشالله برای همه جوونا عاقبت بخیری باشه

بزارید روراست باشم دیشب ی بنده خدا ک بواسطه یکی از اقوام من معرفی شدم تماس گرفتن طرف وکیله تهران ...

اصلا اینطور نیست بخاطر آینده ات با کسی رودروایسی نکن مگه آینده آدم شوخیه که بخوای خودتو توی معذوریت قرار بدی تو که رابطه آنچنانی با اون آقا نداشتی به شرایط ازدواجت فکر کن و اصلا هم کسی رو الکی به خاطر دوست پسری که هیچیش معلوم نیست رد نکن

ای خداااا کاش خانوادش ایجور بودن باز ی دلیل منطقی داشتم مشکل اینه پدر و مادرشم خیلی اوکی هستن

اون موقع هم گفتم الان هم میگم تا وقتی با یک مرد و خانواده اش زیر یک سقف نرفتی انقد قاطعانه در موردشون نظر نده 

2738
اره خب اینو میدونم با دونفر بودن  یکیشون ب مدت یک سال و اونم موقعی ک بیست و خورده ای داشتن ی ...

من صحبتم با استارتره لطفا کسی من و ریپلای نکنه 

شمالی ها فرهنگ خاص خودشون و دارن مهربونن ولی به شدت وابسته خانواده‌شونن من سه تا از دوستام با دوست پسرهای شمالی ازدواج کردن خودمم هم خانواده مادریم شمالین

تمام دوستام  به مشکل خوردن شاید فامیل و اشنا ندونن ولی به منی که دوست صمیمی اونا هستم میگن 

کلا شوهراشون در اختیار مادراشونن کلی مشکل دارن یه مشکلاتی دارن که یک صدمشم من ندارم 

باور کن داری اشتباه فکر می کنی 

شاید یه دختر شمالی براش یه مرد شمالی ایده ال باشه ولی واسه ما که شمالی نیستیم نه 

کلا اخلاقهای خاصی دارن باز نمی کنم چون همه می پرن بهم

به نظر من قرارم نیست به این پسره تهرانی هم جواب بدی اونم  تحقیق کن 

ولی پسر شمالی با این شرایط فقط بدبختی دنبالته

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
من صحبتم با استارتره لطفا کسی من و ریپلای نکنه  شمالی ها فرهنگ خاص خودشون و دارن مهربونن ولی ب ...

مرسی عزیزم

اتتتتتفاقا خودمم جدیدنا بهش فک کرده بودم

و حس میکردم ک خیلی وابستست

مثلا یبار با یکی از دوستای مشترکمون داشتیم حرف میزدیم

صراحتا در اومد گفت من ک خونم طبقه بالای خونه ی مادرم اینا هست😑

کات کن،همه ی شرایط رو که کنار هم میذاری کات کردن منطقی تره

دلتم برا هیچ پسری نسوزه!

گر تو گرفتارم کنی، من با گرفتاری خوشم!داروی دردم گر تویی، در اوج بیماری خوشم!
مرسی عزیزم اتتتتتفاقا خودمم جدیدنا بهش فک کرده بودم و حس میکردم ک خیلی وابستست مثلا یبار با یکی ا ...

پس صراحتا میگم کات ادم مگه چند بار ازدواج می  کنه بی کاری بدبخت کنی خودتو ولش کن

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706