2733
2734
واقعا اینجوریه. من اوایل از مادر یکی از دوستام این حرفو شنیدم. بعد از روانشناسا. و جالبه که سر کلاس ...

اخه عزیزم من وجدانم بیداره اون صحنه های عاطفی اتیش میزنه به وجودم که اگه میدونست حق داشت نیاد بامن و مسلما نمیومد کی میپسنده یکی زنشو قبلا بوسیده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه عزیزم من وجدانم بیداره اون صحنه های عاطفی اتیش میزنه به وجودم که اگه میدونست حق داشت نیاد بامن و ...

وای عزیزم من هزار مورد میشناسم اینجوری بودن قبلا. نه اینکه کلا رو خط باشن ولی به هر حال خیلیا قبل از ازدواجشون با پسر رابطه داشتن حالا کم و زیاد.

هیشکی اینجا نمیاد بهت بگه بعد از ازدواج دنبال همنچین روابطی باشی ولی دیدی که ۹۹ درصد بهت گفتن بیخیال شو.

اونی که حسش میکنی عذاب وجدان نیس. به قول دکتر هلاکویی عذاب بی وجدانه!

یه رابطه ای بوده حالا تو هر سطحی که بوده تموم شده رفته.

این روزها باید مثل کلاغ باشی! باید عادت کنی بدون اینکه دوستت داشته باشن زندگی کنی...                           
[QUOTE=59589958]نمیفهمه. اگه اتفاقی فهمید میزنی زیرش  به جز پدرم مادر و خواهرام خبر دارن

خب خبر داشته باشن. خواهرات که نمیان جار بزنن بگن فلانی خواهر ما قبل از تو با یکی دیگه بوده. اگه جار زدن حقشونه به نامزدت بگی خواهرای من دروغگوئن!  

در ضمن نمی دونم این حس چیه گریبان گیرت شده ولی خیلیا تو یه همچین روابطی بودن. منطقیم هست. خیلی از آدما دوس نمیشن که فقط دوس باشن قطعا از لحاظ عاطفی و روحی و ....دوس دارن به ازدواج ختم بشه. حالا این وسط یه اتفاقایی پیش میاد که نمیشه. یکیش نا آگاهی دختره

این روزها باید مثل کلاغ باشی! باید عادت کنی بدون اینکه دوستت داشته باشن زندگی کنی...                           
2738
خب خبر داشته باشن. خواهرات که نمیان جار بزنن بگن فلدواهر ما قبل از تو با یکی دیگه بوده. اگه جار ...

عزیزم ازین لحاظ میگم که خواهرام پشتمن اگه چیزیم بشه دور ازجون...این حسیم که گریبان گیرم شده از دروغ میاد که گفته از دروغ بیزارم ، الان بین حرفاش بیشتر وقتا میگه تو با پسر نبودی که اخلاقشونو بدونی ولی نمیدونه که چن سال بودم

عزیزم ازین لحاظ میگم که خواهرام پشتمن اگه چیزیم بشه دور ازجون...این حسیم که گریبان گیرم شده از دروغ ...

ببین من که از بیرون گود دارم به کاجرای شما نگا میکنم یه حسی بهم میگه از نامزدت یا اون کسی که بلاخره قراره باهاش ازدواج کنی بت ساختی. خب معلومه از دروغ بدش میاد. شما از دروغ خوشت میاد؟ هیشکی از دروغ خوشش نمیاد. ولی خب اینی که شما میخوای ازش پنهون کنی بحثش جداس. 

ببین سه راه بیشتر نداری. یا جریان و بهش بگی و با این حد از شکاکی و گیر دادنی که داره زندگی خودتو نامزدتو نابود کنی. یا اینکه بهش نگی و عین خوره ذهنتو بخوره که بفهمه چی میشه. یا اینکه خودت قبول کنی و به خودت بقبولونی که اصلا همچین چیزی نبوده. اگه بوده تموم شده رفته

الان قرن بیست و یکه عزیزم. آدما باید نسبت به این روابط معقول تر نگا کنن

ببین من که از بیرون گود دارم به کاجرای شما نگا میکنم یه حسی بهم میگه از نامزدت یا اون کسی که بلاخره ...

واییی عزیزم عین روانشناسا حرف میزنی متولد چندی ماشاالله، من میگم اگه رابطه ی عاطفی با اون طرف نداشتم تا الان صد بار گفته بودم بهش که چ نامردی عمیقی سرم اورد تازه شایدم دلش برام بسوزه ،شروع کنم بگم میگه رابطتون تا چ حد بوده؟ 

واییی عزیزم عین روانشناسا حرف میزنی متولد چندی ماشاالله، من میگم اگه رابطه ی عاطفی با اون طرف نداشتم ...

قربونت.

نگیییییییییییییییییییییااااااااااااااااااا ای وااااااااااااااااااااااااااااااااااای. چه گیریه به گفتن دادی؟ همه جمع شدیم اینجا بگیم نگو میگی بگم؟!

ببین اگه بگی اینجوری میشه : مثلا. میگی من با یه فردی آشنا شدم به قصد ازدواج و فلان و بهمان. حتی اگه نگی دوستی، حتی اگه به کیفیت رابطه اشاره نکنی این نامزدت چه خیالایی که نمیکنه و چه صحنه هایی که تو ذهنش تداعی نمیشه

در ضمن هیچ وقت به عنوان یه زن دلت واسه جنس مخالف نسوزه. اصلا دلسوزی لازم ندارن. دل بسوزونی شاخ میشن و دورت میزنن

قربونت. نگیییییییییییییییییییییااااااااااااااااااا ای وااااااااااااااااااااااااااااااااااای. چه ...

نه نمیگم عزیزم اصلا جراتشو ندارم چون میشناسمش حالا یه مسئله دیگه هس اگه بیای پیوی ممنون میشم 

نه نمیگم عزیزم اصلا جراتشو ندارم چون میشناسمش حالا یه مسئله دیگه هس اگه بیای پیوی ممنون میشم 

خدا رو شکر. دختر همونو سکته دادی تا قبول کنیا  . میام الان