2733
2734
عنوان

قانون جذب

4072 بازدید | 50 پست

سلام دوستان خوبم، پیرو تاپیک دیشب دوست عزیزم عسل در ارتباط با تجارب قانون جذب، دیشب توی خواب و بیداری نوشتم، بین 21 تا 40 مرتبه

و خیلی سوال کردید که این یعنی چی؟ یعنی اینکه شما منتظر نباشید با یک بار تصور، به اون معجزه ی دلخواه برسید، حدود ۲۱ مرتبه انجام بدید و مطمئنن تغییراتی توی اون زمینه شروع شده، تا نهایتا ۴۰ مرتبه تصور موفقیت در اون مورد خاص، البته شروطی داره که باید رعایت بشه، یکی باور داشتن هست بدون شک...

من خودم با سه بار تصور مثبت(با قدرت و انرژی مثبت و خالص) یک آشتی مهم برام اتفاق افتاد و خیلی موارد ریز و درشت دیگه

یک سفر خوب خیلی مهم برام اتفاق افتاد از اسفند شروع کردم اواخر فروردین نتیجه گرفتم

وقتی یکی دو بار به نتیجه برسید، مغزتون راهشو پیدا میکنه برای اتفاقات مهم تر و بزرگتر

ببخشید طولانی شد

به امید گشایش در کار همه ی دوستان خوبم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دنباله قانونه جدب نبودم هیچوقت.  گفته هایه شمارم قبول دارم.   اما هرچی خواستمو م ...

دقیقا مثل من

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2731

دوست خوبم میشه بیشتر راجع بهش توضیح بدی🙏مثلا من 2ساله باردار نشدم و مشکلم پلی کیستیکه,باقانون جذب چطور خودم رو درمان کنم و تلقین کنم مادر میشم,.ممنون میشم کمکم کنی

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................خدایا ممنونتم از اینکه این مدت همراهم بودی🙏چقدرررررر سخت گذشت ولی بیاری و مدد و لطف تو داره تموم میشه,خدایا سربلندم کن میدونی چ خواسته هایی رو تو قلبم نگه داشتم  و منتظر اجابت توام,لطفا با وجود بدی من تو خدایی کن,بزرگی کن و باز هم رحمتت رو شامل حالم کن,خدایا تکیه بر لطف تو کردم ناامیدم نکن🙏ب تو سپردمش همیشه و درهمه حال مواظبش باش و ب من آرامش و قدرتی عطا کن ک بتونم وظیفمو خوب انجام بدم و اون دنیا شرمنده نباشم.اللهم سلم و تمم
دوست خوبم میشه بیشتر راجع بهش توضیح بدی🙏مثلا من 2ساله باردار نشدم و مشکلم پلی کیستیکه,باقانون جذب چ ...

به طوره مدام به مادر شدنتو حسه خوبه بعل گرفتنه فرزندت فک کن. باید حتمن یقین داشته باشی که خواستت برات مهمه و قلبن اعتقاد داشته باشی بهش میرسی.  حسابی در هر حالی باید تو فکرت باشه اوقته که جدب میکنیش و باردارم میشی فکرت علبه میکنه به اون مشکلتو باردار میشی

2738

دوست من شوهرشو با قانون جذب بدست اورد اصلا شوهرشو تا قبل ازدواج ندیده بود ولی همیشه مشخصات ظاهری و قدو وزن حتی اسمشششش باورت میشه حتی اسمشو ی جا یادداشت کرده بود و میگف من تو این سال ازدواج میکنم بعد ی مدت ی پسر اومد خاستگاریش از اشناهای دور ک اصلا ندیده بود اینو میخاس سکته بزنه چون دقیقا همونی بود ک میخاس اسمشم علی بود همیشه میگف شوهر من اسمش علی باید باشه 

باردار نیستماااا😑تیکر آزمونمه😎😂😣😣😣
دوست خوبم میشه بیشتر راجع بهش توضیح بدی🙏مثلا من 2ساله باردار نشدم و مشکلم پلی کیستیکه,باقانون جذب چ ...

آره قطعا میتونی ولی ممکنه نیاز باشه چند مرتبه چند دوره ی ۴۰ روزه روی ذهنت کار کنی، کم‌کم راهکار برات پیدا میشه مثلا با دکتر طب سنتی ممکنه آشنا بشی که بهت درمان پلی کیستیک رو میده یا فلان دارو رو کشف میکنی و یا هزار اتفاق دیگه تو رو کم کم به هدفت میرسونه، دقیقا در اون زمان و شرایطی که باید بشه باید حواست جمع باشه که نشونه ها رو بگیری و دست از جذب با ذهنت نکشی و ادامه بدی

موفق میشی قطعا

ینی  الان  مشکل داره  نمیتونه  باردار بشه با تلقین باردار میشه

ایشالا که بتونه قانونه جدب بهش علبه کنه .باید حتمن یقین داشته باشه.  وقتی یقین پیدا کنه و عمیقن از تهه قلبش امید داشته باشه که میشع ۱۰۰ درصد میشه. 

2706