2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خیلی بده.خودم سر بچه اولم یبار رفتم.خانمه اومد مطب رو گذاشت تو سرش.گفت به من قرص دادی که مشکل ال وبل داری که پریود نمیشی.رفتم دکتر دیگه اولین کار از بارداری نوشته من حاملم و تو یقین گفتی که من با مشکلاتی که دارم باردار نمیشم.به خاک و خون میکشمت و فلان و بهمان...خیلی چیزا اینجوری هم شنیدم

دکتر خودم سر بچه اولم کشاورزیان بود و دومی مخمد جعفری هر دوشونم عالی بودن

خدا جونم .میدونم همیشه حواست به منه.بابت داده و ندادت خیلی خیلی شکر.
2728
اره خیلی بده.خودم سر بچه اولم یبار رفتم.خانمه اومد مطب رو گذاشت تو سرش.گفت به من قرص دادی که مشکل ال ...

من زیرنظر کشاورزیان بودم خیلی حوصله به خرج نمیده دکتر باور که از اون بدتر . دکتر خوب کیانپارس سراغ نداری؟ باحوصله بلشه

من زیرنظر کشاورزیان بودم خیلی حوصله به خرج نمیده دکتر باور که از اون بدتر . دکتر خوب کیانپارس سراغ ن ...

بنظر من هر کی یه نظر داره من از خیلیا تعریف نجفیان رو شنیدم ولی کلا هیچکس کامل نیست هیچ دکتری نیست که همه ازش راضی باشن من خودم پیش فرحناد بودم الان میخوام دکترمو عوض کنم با اینکه اونجا پرونده دارم خیلی بد نوبت میده من اصلا ازش راضی نیستم ولی شاید خیلیا ازش راضی باشن

بنظر من هر کی یه نظر داره من از خیلیا تعریف نجفیان رو شنیدم ولی کلا هیچکس کامل نیست هیچ دکتری نیست ک ...

درست میگی. منم دنبال یه دکتر خوب کیانپارس هستم. نادری خیلی شلوغه اونجا رفتن بهم استرس و سر درد میده

من زیرنظر کشاورزیان بودم خیلی حوصله به خرج نمیده دکتر باور که از اون بدتر . دکتر خوب کیانپارس سراغ ن ...

کشاورزیان معروفه به صبوری و حوصله😁😁😁دیگه والا از کشاورزیان صبورتر سراع ندارم.شنیدم مسیح هم خوبه ولی خب فقط شنیدم دقیق نمیدونم

2738
بنظر من هر کی یه نظر داره من از خیلیا تعریف نجفیان رو شنیدم ولی کلا هیچکس کامل نیست هیچ دکتری نیست ک ...

اره عزیز دلم .بهتره خودت یه بار بری مطبش اگه به دلت بود اونجا بمونی.بالاخره ادم باید بتونه با دکترش راحت ارتباط برقرار کنه.موفق باشی

از نظرم دکتر خوبیه ولی حیف که مطبشون دستشویی نداره بهمین دلیل معلوم میشه که بخوبی به بیمارانش نمیرسه الان من امروز خانومم اوردم مجبور شدم ببرمش یه مطب دیگه واقعا شما که دکترین نمیدونین که خانوما به دستشویی احتیاج دارن خانم دکتر مهین نجفیان 

خانومها کسی شهلا فانی رو میشناسه واسه ناباروری؟کارش چطوره

سلام عزیزم من پارسال رفتم براش خیلیا جواب گرفتن ازش شنیدم اما یکی گف عروسام زیر نظر همین دکترن ک جواب گرفتن و ی خانمی بعد 4سال باردار شدع

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
2706