2733
2734

سلام دوستای گلم صورت من چند سالیه لک شده با لایه برداری و میکرودرم ومزوتراپی بدتر شده و سیاه.بخ نظرتون کرم سیستئامین محو میکنه؟ 

چی هست اصلا این کرم

باید بجای قهر کردن باهم حرف بزنیم من ایمان دارم کلمه ها قدرت دارن تا کوه را جابجا کنند حرف زدن فاصله ها را ازبین میبرد وما را به یکدیگر نزدیکتر ميکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه کرم ضد لکه که جدیدا وارد ایران شده و میگن خیلی عالیه و لکارو کامل از بین میبره

سلام عزیزم من دارم استفاده میکنم تقریبا پنج شش ماهه و لکهام خداروشکر کاملا از بین رفته .خیلی خیلی راضیم واقعا به هر کسی هم که مثل من درگیر این لکهاست پیشنهاد میکنم استفاده کنه 

2731
سلام عزیزم من دارم استفاده میکنم تقریبا پنج شش ماهه و لکهام خداروشکر کاملا از بین رفته .خیلی خیلی را ...

تورو خدا جدی میگید؟من واقعا دیگه نمیدونم باید چیکار کنم.کاش لکهای منم از بین ببره

[QUOTE=60226959]تورو خدا جدی میگید؟من واقعا دیگه نمیدونم باید چیکار کنم.کاش لکهای منم از بین ببربله عزیزم میتونی با شرکتشون تماس بگیری تا راهنماییتون کنن یا پیجشون تو اینستا .سرچ کن cysteamine 

2738
سلام عزیزم من دارم استفاده میکنم تقریبا پنج شش ماهه و لکهام خداروشکر کاملا از بین رفته .خیلی خیلی را ...

خداروشکر که راضی بودی 

دیگه لکه هات برنگشتن؟ 

روی پوستت کلا اثر خوب داشته مثلا شفاف بشه؟

توکل بر خدای مهربان

سلام عزیزم 

خداروشکر که از این کرم نتیجه گرفتی 

چقدر دقیق زمان برد تا کامل لکه هات پاک بشن؟

توکل بر خدای مهربان

سلام عزیزم 

خوبید 

منم صورتم لک داره با دارو کم رنگ شده ولی هست معلومه 

مال بارداری نیست اخه من مجردم 

بنظرتون من بگیدم این کرمو؟ 

شما صد در صد لکه هات رفت؟ چقدر طول کشید جواب گرفتی

اگر جواب بدی در حقم خیلی لطف میکنی 

ممنونم ازتون

توکل بر خدای مهربان
2706