2726
عنوان

فلوشیپ پریناتولوژی خوب در تهران

12462 بازدید | 29 پست

به علت بالا بودن شریان رحم در ۱۸ هفته به مشاوره پریناتولوژی نیاز دارم کدوم دکتر رو معرفی میکنید که مشکل مشابه من رو با حوصله حل کرده باشه ممنون میشم معرفی کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدا خيرت بده تاپيك مورد نظر منو زدى

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

دکتر پریچهر پور انصاری فوق تخصص حاملگیهای پرخطر(پریناتولوژیست)بیمارستان شهدای تجریش ...

دکتر ثریا صالح گرگر(فوق تخصص حاملگی های پرخطر و..

بیمارستان شهدای تجریش... مطبشون هم میرداماد روبروی ازمایشگاه مسعود 

دکتر حنطوش زاده هم بلوار کشاورزن ولی اون دوتا بهترن فکر کنم

مشاور و نماینده شرکت نفیس دستها ♥️ 

دکتر فاطمه رحیمی انتهای بلوار کشاورز روبروی بیمارستان امام خمینی. 

شمارشو توی نت سرچ کن. 

ایشون رو پزشک خودم موقع بارداری بهم معرفی کرد.  ظاهرا دستگاهشونم پیشرفته اس.  خودشونم مهارت دارن. به مشکل من تلفنی جواب دادن!

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

عزیزم من pi شریان رحمم تو ۱۲ هفته مقدارش ۱.۰۱ بود اما امروز تو ۱۸ هفته این شریان رحم مقدارش ۱.۶۲ شده که تو ریپورت اومده با توجه به سن بارداری کمی زیاده حالا دکتر خودم میگن اول از مایش دفع پروتیین بده بعد ۲۴ هفته سونو برو بعد برو فلوشیپ پریناتولوژی حالا من نگرانم ازمایش رو میدم اما میخوام از همین هفته ها برم 

عزیزم من pi شریان رحمم تو ۱۲ هفته مقدارش ۱.۰۱ بود اما امروز تو ۱۸ هفته این شریان رحم مقدارش ۱.۶۲ شده ...

برو گلم اونجاها دولتیم هست تحت نظر میمونی خیلی دکترای خوبی ان بخدا

مشاور و نماینده شرکت نفیس دستها ♥️ 
2706