2726
عنوان

بی پولی

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 85 پست
دقیقا شرایط منم همینجوریه .همین دیشب تاپیک زده بودم...خدا هیچ مردی رو بیکار نکنه ....قسط ها وام ها د ...

خیلی فشار رومون هست مگر ما جای کی رو تنگ کرده بودیم که همون آب باریکه هم از ما گرفتن 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

💐من دختر بارانم💐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ااوف چیبگم استارتر حال من ازتوبدتره😭😭😭😭ن پولی ن پس اندازی ن یادانه ای با بچه ۱۰ماهه😭شوهرمم کارش ...

دعا میکنم اوضاع و احوال خوبی برات رقم بخوره

💐من دختر بارانم💐
خیلی ناراحت شدم گلم...  متاسفانه خیلی شرایط بد و زندگی سخت شده  از خدا میخوام به زودی مش ...

مرسی از شما حالم‌خیلی بده شب و روزم شده دعا کردن واسه اینکه بازگشت به کار براش بزنن 

💐من دختر بارانم💐
2728
مرسی از شما حالم‌خیلی بده شب و روزم شده دعا کردن واسه اینکه بازگشت به کار براش بزنن 

عزيزم خوب تسويه اگر كرده بايد سنوات و مزايا و حسابهاشو بهش پرداخت كنن ، به نسبت مدتي كه كار كرده ، اونارو گرفته؟ ميتونه بره تامين اجتماعي يا وزارت كار اگه بيمه داره شكايت كنه و از بيمه بيكاريش فعلا استفاده كنيد و حقوق بگيره ، ماهم درگير قشط و واميم خييييلي ، يعني بيشتر از درامدمون داريم قسط ميديم هردومون هم كار ميكنيم و منم باردارم و معلوم نيست تا كي بتونم برم سركار

ولي حق و حقوق قانوني تونو بگيرين

براي ماهم دعا كنيد

سوْال حسابداري و اينا داشتي ميتونم كمك كنم رشته كاريمه 🙏

فاالله خير الحافظا🙏 و هو الرحم الرحمين 🙏
عزيزم خوب تسويه اگر كرده بايد سنوات و مزايا و حسابهاشو بهش پرداخت كنن ، به نسبت مدتي كه كار كرده ، ا ...

بله شوهرم دنبالش هستش مرسی از راهنماییت

اما سوالم اینجاست چقدر مگر میدن؟ 

💐من دختر بارانم💐
بله شوهرم دنبالش هستش مرسی از راهنماییت اما سوالم اینجاست چقدر مگر میدن؟ 

اگر از مرخصي استفاده نكرده به ازاي هر سال كار ، يك ماه حقوق بهش ميدن

اگر عيدي آخر سال كاري رو دوبرابر نگرفته ، براي هرسال يك حقوق محاسبه ميشه حتي اگر يكسال نباشه به مقدار ماهي كه كار كرده عيديشو ميدن

اگر سنوات پايان هرسال رو نگرفته براي هرسال كار كرد يك ماه حساب ميشه

و اگرم مبلغ فيش حقوقي با فيش بيمه متفاوت بوده ميتونه شكايت كنه و مابه التفاوت اونارم بگيره 

فاالله خير الحافظا🙏 و هو الرحم الرحمين 🙏