2410
2553
عنوان

چیکار کنم قند بارداریم زود بیادپایین

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتن دوماه قبل لب مرز بوده تازگیا رعایت نکردن هندونه و نون خامه ای و ...😐

نميدونم والا فقط اينو ميدونم من نخوردن هندونه ب تنهايى قندم رو پايين اورد الانم اگه دوستمون رعايت کنه پايين مياد با رژيم

2720
2714
نه عزیزم دخترم ۲۰ ماهشه😄 اونموقع به حرف دکترم گوش ندادم و با همین کارایی که گفتم قندم پایین اومد ...

خدا حفظش کنه دختر منم هشت ماهشه منم قند داشتم روزی چهل و هشت واحد انسولین میزدم الآنم فشار دارم 

شاید زندگی همین باشد 

منم تو بارداری قند داستم البته قند دوساعته ام همش بالاتر از معمول بود ، خیلی رعایت کردم هم تو غذا هم پیاده روی داشتم ، گریپ فروت روزی یه دونه میخوردم ، کدوی خام رو رنده میکردم تو ماست کم چرب با یه کم شوید کنار غذا میخوردم خداروشکر همینطوری کنترلش کردم و کارم به دارو و اینا نکشید وآخرای بارداریم جوری بود قند ناشتام ۷۵ نیشد دکترم گفت بسه دیگه رژیم نگیر

من رادین کوچولو کاربر سال ۹۵ هستم نتونستم با همون کاربریم بیام و با کاربری جدید اومدم، اسم کاربری جدیدم هم از شیرین زبونی پسرمه که به نوشابه میگه شیبادا   
خدا حفظش کنه دختر منم هشت ماهشه منم قند داشتم روزی چهل و هشت واحد انسولین میزدم الآنم فشار دارم  ...

مرسی😙خدا هم گل دختر شما رو هم حفظ کنه

خیلی سخته انشالله خدا سلامتی بده🙏

شوهرم برام انسولین و سرنگ و دستگاه قند اینا هم خرید ولی من دوست نداشتم اصلا استفاده کنم...

از این گروه اون گروه سرچ کردم آخر به این روش رسیدم و اجراش کردم

خداروشکر قندم پایین اومد

تا آخر بارداری پیش اون دکتر نرفتم دیگه😖

خیلی بهم استرس داد همش گریه😢

مرسی😙خدا هم گل دختر شما رو هم حفظ کنه خیلی سخته انشالله خدا سلامتی بده🙏 شوهرم برام انسولین و سرن ...

الهی 

آره خیلی پر استرس بود

منکه آخراش هفته ای یه سونو و یه نوار قلب میدادم ولی تموم شد 

شاید زندگی همین باشد