2733
2734
عنوان

راههاي شناخت اعتياد همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 116 پست
خيلي موقعيت عجيبيه من بودم سريع تكليفو معلوم ميكردم كه عذاب نكشم . 

الان كه كاري از دستم برنمياد

بايد بهم ثابت بشه داره چيكار ميكنه

با خودم فكر ميكنم حتي يك درصد اگه احتمالش باشه كه كار خطايي نميكنه و واقعا داره تا نصف شب كار ميكنه من خيلي شرمنده ميشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ستاره، در چه حالی دختر؟

داغون😔

الان تصميم گرفتم براش يه پيام بلند بالا بفرستم

بگم اگه شب نشيني با دوستاتو نزاري كنار و شبا به موقع خونه نياي من نميتونم ديگه اين زندگي رو تحمل كنم

ميخوام براش شرط بزارم شبا زود بياد خونه

تا كم كم سر از كارش دربيارم

فکر میکنم خوب باشه

اولش تحکمی ننویس

بگو با هزار امید و آرزو پا به خونه بخت گذاشتی

از قولایی که بهت داده بود بگو

جو رو احساسی کن ولی شوهر ذلیل ننویس

ته حرفت مستقل بودن خودتم بنویس، که بلدی روی پای خودت بایستی و محتاج نیستی. نمیدونم چجوری بگم، انگار که کوتاه اومدنت تا الان نه به خاطر ترس از اون که به خاطر دلسوزیت برای زندگی تون بوده وگرنه تو خیلی هم مغرور و با عزت نفسی.

بگو منو محدود میکنی بعد خودت میری شب نشینی؟

بگو ادم اگه چیزی رو بد میدونه و اعتقادشه، باید اول خودش اون کارو انجام بده.

بگو من چون زندگی مون و تو رو دوست داشتم پذیرفتم، الان میبینم تو ذره ای دلت با من نیست، بپرس این وضع تا کی ادامه داره؟

بگو اگه روش زندگی تو اینه مال من نیست، برام مشخص کن تا چه تاریخی قراره به این وضع ادامه بدیم؟

هر جا گفت داری قلدری و زبون درازی میکنی بگو من تا الان به خاطر عشق و زندگیم تحمل کردم.

بگو من و شوهرم باید خوشبخت و شاد باشیم. بگو اگه تو لیاقت یه زن شاد رو نداری و دوستات مهم ترن باید اونا رو انتخاب کنی.

اصلا دوستاشم نشد هرچی

واسه چی تو رو محدود میکنه

دهه! 

2731
فکر میکنم خوب باشه اولش تحکمی ننویس بگو با هزار امید و آرزو پا به خونه بخت گذاشتی از قولایی که به ...

يه طومار براش نوشتم ولي هنوز نفرستادم

واقعا كلافه شدم

تا حالا خيلي اين حرفا رو بهش زدم

ديگه خسته شدم

اصلا وارد بحث نشو

فقط جوری از زندگی ایده ال و برنامه ریزی ت برای اینده حرف برن که بدونه وجود تو به وجود اون وابسته نیست.

اول از همه خودت باور کن که قراره خوشبخت باشی، یه زن موفق و خوشبخت، یه همسر موفق و خوشبخت و یه مادر موفق و خوشبخت

خودتو باور کن

وقتی باور کنی

وقتی اون بترسه که ممکنه یه ادم موفق و خوشبخت ترکش کنه، مطمئن باش در خلوت خودش این ترس بهش غلبه میکنه.

شاید برای تو داد و بیداد کنه

شاید قلدری کنه

ولی یه روزی کوتاه میاد

ولی تو هرگز عصبانی نشو.

بگو هصبانیت نشانه ضعفه، بگو من انقدر خودم رو دوست دارم که حتی حاضر نیستم داد بزنم که حنجره م ناراحت نشه. 

خودت رو از بالا ببین و از بالا بهش معرفی کن.

بگو تا الان بهت میدون دادم برای زندگی مون تصمیم بگیری، اگه نخوای روشت رو عوض کنی راه من و تو جداست.

یلدت باشه تو همسرشی نه برده ش. پس از محکم بودن نترس.

امیدوارم شک تو درباره اعتیاد غلط باشه، در اینصورت من مطمئنم همسرت برمیگرده.

من نمیدونم مواد لعنتی چی داره که هیچی دلشون رو نمی لرزونه.

يه طومار براش نوشتم ولي هنوز نفرستادم واقعا كلافه شدم تا حالا خيلي اين حرفا رو بهش زدم ديگه خسته ...

چی نوشتی؟

میشه بخونم؟

نامه کاغذی بهتره به نظر من، دست خط آدما تاثیرش از تایپ بیشتره

اصلا وارد بحث نشو فقط جوری از زندگی ایده ال و برنامه ریزی ت برای اینده حرف برن که بدونه وجود تو به ...

ممنون ار راهنماييات عزيزم

امروز اومدم خونه بابام ميخواستم بهش پيام بدم و حرفمو بزنم

من آدم ضعيف و بي زبوني نيستم خودشم اينو ميدونه

از لحاظ تحصبلات و خيلي چيزاي ديگه ازش بالاترم

هميشه هم تو دعواهامون بهش گفتم كه من زني نيستم كه زير حرف زور برم!! خدا رو شكر خانوادمم پشتم هستن

الان با پدرم حرف زدم نذاشت پيامو بفرستم

گفت بزار بياد دنبالت خودم باهاش حرف بزنم.

همين اخلاقاش كه هيچ وقت نمياد منت كشي و حتي يك ماه هم قهر باشيم سراغمو نميگيره شك برانگيزه

انگار دوس داره تنها و آزاد باشه

نميدونم جرا ازدواج كرده اصلا!!

2738
منم مطمئن نيستم ميخوام بدونم قضيه چيه چرا از من فرار ميكنه اون شب كه خونه مامانمينا بودم رفتم ديد ...

عزیزم امیدوارم که حدس و گمانت اشتباه باشه ولی همیشه اونایی که کار استباه میکنن از خودشون تعریف میکنن که من اینکار اشتباه رو نمیکنم مثل همین که میگه من دوستای معتاد زیاد دارم ولی هیچوقت تو دامشون نیوفتادم 

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات