2733
2734
عنوان

سندروم داون

363 بازدید | 26 پست

سلام دوستان میشه کمکم کنین؟من باردارم وتو هفته ۱۵هستم هفته ۱۳رفتم برا آزمایشntاحتمال ۱درصد گفتن ک ممکنه سندروم داشته باشه😣کسی بوده ک مث من بوده باشه ولی الان نی نیش سالم باشه هیچ مشکلی نداشته باشه😔

خــــــدایـــاشڪــر بخـــــاطـــر همـــہ چــــي 😘😘😘😘❤💋💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سونو غربالگری چی گفت بهت؟

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

چقدر مسخره فقط بلدن دل رو بلرزونن.من ازدواج فامیلی داشتم بیشتر خونواده هامون فامیلی ازدواح کردن ولی اینمدلی نگفتم یک درصد یعنی هیچی نترس

دلم برای کودکی ام تنگ شده...نه استرسی بود...نه نگرانی بود...نه غصه ای....نه دلواپسی 
2738

از تو بدترم بودن و نی نیشون سالم بوده.. مثلا یکی میگفت قلبش مشکل داشته.  الان خدارو شکر سالمه. یا یکی دیگ میگفت تو مغز جنینش تومور بوده.. اونم خداروشکر سالمه.. توکل کن به خدا.. آیه الکرسی زیاد بخووون

عشق اول همسرم  عشق دوم پسرم  

من خیلی بخاطرش استرس کشیدم و ناراحتی کردم اما شما نکن، من آزمایشم اولی ریسک بود دومی مثبت که آمینوسنتز کردم خدا رو شکر پسرم سالمه 😊

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 

اره 

جاري من 

بهش گفت با قاطعيت سندرم داون و سقط كن 

رفت تهران گفتن سالمه 

و بچه خيلي خيلي باهوشع و شيرين زبون 

فقط بنده خدا خيلي خيلي مريض ميشه 

علت رو هم نميگه هر فصلي ميگه حساسيت فصلي داره 

و يك بار هم عمل كرد 

گفت باد فتخ نميدونم چيه 

ولي در كل سندرم داون نيست 

باهوش ما شا الله 

من خیلی بخاطرش استرس کشیدم و ناراحتی کردم اما شما نکن، من آزمایشم اولی ریسک بود دومی مثبت که آمینوسن ...

خداروشکر،برا منم دعا کنین

خــــــدایـــاشڪــر بخـــــاطـــر همـــہ چــــي 😘😘😘😘❤💋💗

من هفته 12 رفتم

نمودار وسطی قرمز بود

دکتر احمق چیزی نگفت فقط گفت بهتره بری آمینوسنتز. من متوجه نشدم

حالا که دکترم عوض کردم بهم گفت باید آمینوسنتز میدادی

خیلی نگرانم

البته احتمال نیم درصد دادن

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
2706