2737
2734
اره عزیزم ممنون میشم بهم بگین 

گلم درخواست دوستی بهم بده از مامانم بپرسم اگه جواب گرفته میدم بهت خواهرم یبوست شدید داره

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم اگه ترشح سبز یا زرد داری یعنی عفونت باکتری داری؛سیر برای عفونت قارچیه.برای باکتری سیر استفاده ...

اره عزيزم 

باكتريه 

پس چيكار كنم😞😞😞😞😞

راه حلي دارين عزيزان ؟؟ماست چي؟كسي توش نشسته نتيجه بگيره؟

2738
اره عزيزم  باكتريه  پس چيكار كنم😞😞😞😞😞 راه حلي دارين عزيزان ؟؟ماست چي؟كسي توش نشسته ...

سها جون والا من خودم ۱ سال درگیرش بودم تا خوب میشدم دوباره میومد سراغم.هنوز هم هرزگاهی میاد.دفعه آخر دکترم تاوانکس به همراه مترونیدازول و پنیسیلین و کرم دالاواگ‌سی داد.اگه میخوای شیمیایی استفاده کنی کرم دالاواگ سی خوبه.اگه روش سنتی میخوای من ماست و عسل رو با هم قاطی کردم و نشستم توش.سرکه سفید هم همین طور سرکه برای باکتریه.در کل راه حل قطعی ای وجود نداره بستگی به بدن داره بعضیا زود خوب میشن بعضیا نه ولی در کل چیز خیلی مزخرفیه هنوز که هنوزه اسم عفونت میاد تن و بدنم میلرزه.

فقط خداااا😍😍
سها جون والا من خودم ۱ سال درگیرش بودم تا خوب میشدم دوباره میومد سراغم.هنوز هم هرزگاهی میاد.دفعه آخر ...

منم بخدا كسي كه ميگه عفونت دارم تو فاميل اينا فورا تموم زندگي خودم با عفونت مياد تو ذهنم هههه 

از مزخرف هم گذشته

همين دالاوك استفاده كردم ،عسل تنها استفاده كردم 

يعني كله راه ها رو تو فكر كن 

ديگه تو فكر ماستم برم انجام بدم...

خدا كنه برت كه ديگه برنگرده 

زندگي رو مختل كرده 

بازم خداروشكر كه سالميم الحمدلله 

منم بخدا كسي كه ميگه عفونت دارم تو فاميل اينا فورا تموم زندگي خودم با عفونت مياد تو ذهنم هههه&n ...

درکت میکنم عزیزم خیلی سخته.راستی سها جان شما چه علائمی داری؟سوزش یا خارش هم داری یا فقط ترشح داری؟سوزش ادرار یا واژن؟درد شکم؟

فقط خداااا😍😍
درکت میکنم عزیزم خیلی سخته.راستی سها جان شما چه علائمی داری؟سوزش یا خارش هم داری یا فقط ترشح داری؟سو ...

فدات عزيزم

نه من فقط ترشح دارم بدون بو و سوزش و خارش

ولي درد اره دارم 

يه مدت درد ميگيره دوباره ول ميكنه 

دوباره ميگيره...

دكتر گفت بخاطر عفونته

فدات عزيزم نه من فقط ترشح دارم بدون بو و سوزش و خارش ولي درد اره دارم  يه مدت درد ميگيره دوب ...

من احتمالا برم پیش دکتر طب سنتی؛شنیدم طب سنتی با اصلاح‌ مزاج باعث مقاومت بدن در برابر عفونت میشه.

فقط خداااا😍😍