2726
عنوان

تخمک گذاری و بارداری

107 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها من از روز 5 پری قرض کلومفین خوردم و تا 11 شب یک شب درمیون اقدام داشتم و از اون به بعد اصلا نزدیکی نذاشتم به نظرتون لقاح انجام شده یا باید بیشتر تلاش میکردم ؟؟؟؟ آخه شوهرم یه کم کوتاهی کرد و پروژه ها قطع شد الان خیلی استرس دارم / کمکم کنین

عزیزم انشاءلله که باردار باشی

ولی اینا بدون شما و شوهرت و این داروها همش یه وسیلس

و تا خدا نخواد به قول معروف برگی از درخت نمی افته

من خودم ۱ ماه این دارو ها را خوردم ولی خوب نشد

منم سپردم بخدا. استرس نداشته باش فقط دعا کن

الهم صل علی محمد وآل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین از 30 روز 14 روز کم کنی روز 16 تخمک گذاریته خیلی زود شروع کردی بعد اتمام قرص باید شروع کنی تا 19-20 حالا هم نگران نباش شاید همین ماه گرفت مردا خسته میشن بازشو باید درست انتخاب کنی 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

سلام خانوما

من یک سال و نیم تو اقدامم یه بار با یه ماه تاخیر پریود شدم که اون ماه واقعا استرس اسباب کشی داشتم.

یه دفعه هم 10 روز عقب انداختم اما بی بی منفیا و از خون منفی بود رفتم سونو یه فولیکول غالب 19 داشتم دکتر امپول داد و متفورمین و دوفاستون دوره هام از بعد اقدام نامنظم شدن و حداکثر یه روز عقب جلو میوفتادن این بار 14 روز میشه عقب انداختم و تنها ماهی بود تو اقدام که کاملا تخمک گذاری و چک میکردم بی بی هام منفی هستند و من نمیدونم با این ناامیدی چه کنم؟؟؟

میترسم برم از خون مثل اون دفعه منفی شه.

ضمنا درد شکم مثل قبل از پریودی امروز به سراغم اومده.

کمکم کنین مشکلم چیه اخه؟؟؟

سلام،عزیزم احتمال داره تنبلی تخمدان داشه باشی اخه منم مث شماهمش عقب مینداختم فک میکردم باردارم ولی تنبلی داشم دارومصرف کردم فولیکولم بهترشده ولی مشکلم اینه تخمک ازادنمیکنم نمیدونم چرا؟البته پرولاکتین بالادارم شایدازون باشه

سلام،عزیزم احتمال داره تنبلی تخمدان داشه باشی اخه منم مث شماهمش عقب مینداختم فک میکردم باردارم ولی ت ...

مرسی عزیزم 

من خیلی واسه دکتر رفتن ترس دارم نمیدونم هنوز صبر کنم واسه بی بی چک گذاشتن یا نه