2726
عنوان

تم تولد پسر ۱۵ ساله

1854 بازدید | 29 پست

سلام دوستای خوبم . 

چن روز دیگه تولد ۱۵ سالگی پسرمه . 

به نظرتون تم تولدش چی باشه و کیک تولدش چه جوری باشه؟؟

سنش یه چیزی مابین کودک و بزرگساله . 

نمیدونم چی براش مناسبه 🤔

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘

اینم بگم که عشق کامپیوتره و پلی استیشنه

و به بازیهای کامپیوتری مخصوصا از نوع خشن خیلی خیلی علاقه داره . 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فوتبالي يا شخصيتاي بازي هاي كامپيوتري

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

عکسش رو بزن رو کیک سعی کن واسه تزئینات از رنگی که دوست داره استفاده کنی انشاالله 120 ساله بشه آقا پسرت. 

کادو میخوای براش چی بخری؟؟؟ 

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄

ممنون 

اهل فوتبال هست ولی فوتبال بازی نمیکنه خخخخخ

راحت طلبه 

فوتبال رو توی پلی استیشن ۴ بازی میکنه 😅

تم سبیل

خدا خفت نکنه چقدر خندیدم  

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
عکسش رو بزن رو کیک سعی کن واسه تزئینات از رنگی که دوست داره استفاده کنی انشاالله 120 ساله بشه آقا پس ...

مننون 

اره خوب شد گفتی . 

بدم عکسشو بزنن رو کیک . 

کادو هنوز فکرشو نکردم . 

به نظر شما چی خوبه؟؟🤔

خخخخخ اره دوستمم میگفت چون سن بلوغه  کیک سیبیل براش بگیر 😆

نگیر شاید بهش بربخوره ناراحت بشه الان تو سن بلوغه حساسه. 

خخخخخ اره دوستمم میگفت چون سن بلوغه  کیک سیبیل براش بگیر 😆

آره به سن وسالاش میخوره تم سبیل خیلی خوبه فوتبالی واینا یکم بچگونس براش دیگه بزرگ شده ماشاالله نوجوونه خداحفظش کنه انشالله ۱۲۰ساله شه

2706