2733
2734
عنوان

دیشب فهمیدم شوهرم ...

3877 بازدید | 48 پست

دیشب داشتیم فیلم گلشیفته رو میدیدیم اون قسمت که خواهرشوهره دخالت میکنه تو رفتن عروسشون به المپیک بعد یجا عروس و داداش باهم دعواشون شد خواهرشوهره گفت دعوا زن و شوهریه منم گفتم تا تو چیزی نگی دعواشون نمیشه بعد شوهرم بدش اومد و سریع گفت بزن کانال دیگه خیلی ناراحت شدم چون همیشه اگه گله ایی چیزی از خواهرش میکردم خیلی سریع واکنش میده خواهرش دقیق مثل سریال گلشیفته مجرد و سن بالااااس و کاملا فوصول و من انگار هووشم تواین چند سال با اینکه خیلی دلمو شکسته اصلا شوهرمم به روی خودش نیوورده

دیشب دیگه کامل فهمیدم فقط  خواهرشو دوست داره من فقط براش زنشم درصورتی که من با ازدواج همه چیزم شوهرم بود من نه داداش دارم نه وابستگی عاطفی به هیچ کسی ولی فکردم شوهرمم برام مشت و پناه ولی اون هردفعه منو ناامید میکنه هیچ وقت در برابر خواهرش پشت من نبوده ولی اگه کسی به خواهرش تو بگه خودشو میکشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودمونم که باشیم اگه شوهرمون درموردخواهرمون بدبگه ناراحت میشیم.میخوای عزیزباشی پیش شوهرت بدی خونوادشو نگو.حتی اگه بحثی هم بین شماوخونوادش میشه بهش نگو.

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)
خودمونم که باشیم اگه شوهرمون درموردخواهرمون بدبگه ناراحت میشیم.میخوای عزیزباشی پیش شوهرت بدی خونوادش ...

آخه تا نگی نمیفهمن که بدن فکر میکنن فرشته اسمونن خواهر مادرشون. همین شوهر من تا یه جمله خنودشو قشنگ براش موشکافی نکنم نمیفهمه منظور اونا چی بوده . اونوقت ما میشیم بده

دخترم تمام زندگی من
2738

خب ميخنديدي و با خنده ميگفتي واااااا عزيزم دارم ميبينم خب 

بعدم راسته ديگه اگر خواهرشوهره چيزي نميگفت دعواشون نميشد خودت مگه نميبيني بعدم يك لبخند 

آدمامعمولا فيلم ميبينن آناليز و نظرشونم ميگن ديگه ما كه سر فيلم هاي ديگه هم نظرمونو ميگفتيم:) حالا يهو چي شد

فيلم به اين خوبي دلم ميخواد ببينم بعدم يك لبخند بعدم كنترل دستت بعدم لم دادن با لبخند قشنگ ادامه فيلم را تماشا ميكردين:) 

خیلی ناراحتم انگار شکست عاطفی خوردم من کاملا پشت و حامی شوهرمم بودم همیشه ولی اون هیچ وقت ناراحتی من مخصوصا از خواهرش اصلا براش مهم نبوده انگار من روانپزشکم و همیشه باید توهینای خواهرشو تحمل کنم انگار ازدواج کردم که همیشه خوب باشم ولی اونا هرکاری خواستن بکنن

خیلی ناراحتم انگار شکست عاطفی خوردم من کاملا پشت و حامی شوهرمم بودم همیشه ولی اون هیچ وقت ناراحتی من ...

اینجور مواقع مقابله به مثل جواب میده دو سه جا قشنگ خانوادتو که بهش ترجیح دادی اونوقت میفهمه چقدر کارش زشت بوده

دخترم تمام زندگی من
آخه تا نگی نمیفهمن که بدن فکر میکنن فرشته اسمونن خواهر مادرشون. همین شوهر من تا یه جمله خنودشو قشنگ ...

من بعضی اوقات که تحمل داشته باشم نگم یطوری میشه که اونامیان بدی میکنن واون که نمیدونه من چی جواب دادم طرف حق رومیگیره.وطرفداریم رومیکنه.

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)
خودمونم که باشیم اگه شوهرمون درموردخواهرمون بدبگه ناراحت میشیم.میخوای عزیزباشی پیش شوهرت بدی خونوادش ...

من ناراحت نمیشم من همیشه حامی شوهرم بودم ولی اون هروقت حتی کوچکترین چیزی که نبوده و سریع میگفت بمن 

وای وای وای شوهر من اگه بخواد در مقابل من اسم خواهرشو بیاره یعنی جوری نفلش میکنم نتونه از جاش پا شه ...

با سياست نفله اش كن نه مستقيم 

جاري من خيلي بي سياسته الكي مغلطه درست ميكنه همه تقصيرا ميوفته گردنش اصلا سياست نداره

بايد سياست داشت اين درستشه

2706