2737
2734
عنوان

30 نفر بیایین ختم قرآن!

89 بازدید | 15 پست

سلام. 

بچه ها 30 نفر پیدا می شه تا آخر ماه رمضان روزی یه بار قرآن ختم کنیم؟

اینطوری هر روز قرآن رو دسته جمعی ختم می کنیم ( که میشه 30 بار ختم) و تا آخر ماه مبارک هم یه بار کامل به صورت فردی ختم می کنیم. این بگم که روزی یه جزء کامل رو باید بخونیم

تا فردا 30 نفر که شدیم تاپیک قفل می کنم و به صورت یه جدول میگم هر کس هر روز چه جزیی رو بخونه.

فقط بچه ها جون اگه نخونین دِینش به گردنتون میمونه و مدیون بقیه میشین. 

لطفا هرکس که واقعا اراده ی خوندن داره بسم الله.

راجع به جز یک و دو هم که روز اول و دوم گذشته هر کس نوبتش بود میتونه تا دو روز بعد ماه رمضان دو جزئش رو بخونه که ختم ها ناقص نمونه.

التماس دعا. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
من هستم،،فقط باید یاداوری بشم،،خیلی شلوغم

من طبق جدول بهت میگم یه جا یادداشت کن. هر روز یه جز رو بخون. 

یعنی هر روز باید یاد آوری کنم که زری قرآنتو خوندی؟ :))

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سعی میکنم انجام بدم حتما

البته ان شالله 28 نفر دیگه اعلام آمادگی کنن. که با این استقبال گرم بچه ها بعیده :))

2738
خوابن،،کدوم شهری،،احساس کردم چرا مشهدی؟

تهرانم.

چطور مشهد؟ :)

من  و یکیشم مادرم  میشه؟

بله که میشه.

البته فعلا 4 نفر شدیم

تا ان شالله 26 نفر دیگه.

اگر جور نشد التماس دعا دارم از مادرت. دستشون رو می بوسم.

بله که میشه. البته فعلا 4 نفر شدیم تا ان شالله 26 نفر دیگه. اگر جور نشد التماس دعا دارم از مادرت. ...

فدات شم عزیزم 

شرمنده رفتم سحر گوشیرو آنلاين ول کردم ب آمون خدا 

پس من تا فردا منتظر ریپلای شما باشم ؟؟

تنت زخمی،دلت آزرده باشد//نگاهت سرد و باران خورده باشد//شده؟!گنجشک باشی و شبی باد//تمام لانه ات را برده باشد؟!                              
فدات شم عزیزم  شرمنده رفتم سحر گوشیرو آنلاين ول کردم ب آمون خدا  پس من تا فردا منتظر ریپ ...

بله. فردا خبرت می کنم. :)

بله. فردا خبرت می کنم. :)

باشه عزیزم منتظرم

تنت زخمی،دلت آزرده باشد//نگاهت سرد و باران خورده باشد//شده؟!گنجشک باشی و شبی باد//تمام لانه ات را برده باشد؟!                              
باشه عزیزم منتظرم

سلام عزیزم.

ظاهرا بچه ها علاقه ای به ختم گروهی نداشتن. برنامه کنسل شد. التماس دعا.

2706