2726

سلام

بچه ها چطوری زایمان راحت داشته باشم

من از هفت ماهگی دهانه رحمم نرم شده یسانت باز شده

ممکنه با این اوصاف زیاد درد نکشم یاربطی نداره

اصلام پیادروری نداشتم نه تحرکی بخاطر شرایطم

این هفته ها اخر دیگه دارم میترسم از زایمان طبیعی

بهار مامان ایلین

هر روز دستت رو با آب ولرم و صابون تميز بشور و ناحيه ورودي واژينال رو با مقداري روغن زيتون چرب كن و ماسا ژ بده كه موقع زايمان حالت كشساني بيشتري داشته باشه و درد و پارگي به حداقل و كمترين برسه

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

پیاده روی خیلی تاثیر داره ماساژ ناحیه پرینه با روغن زیتون که البته بهتر بود از ماهای اول انجام میدادی

وقت زایمان هم به یکی بگو به نیت وضع حمل آسان واست سوره انشقاق بخونه اینو خودم خیلی بهش اعتقاد دارم و اثرشو دیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما یک هفته رو لااقل زییییاد پیاده روی کنید.فوق العاده اثر داره

اون قسمت رو مدام روغن مالی کنید.درحدی که همیشه چرب باشه

شکم وزیر دل رو هم حتما چرب کنید

انگشتر حدید همراه داشته باشید

با شروع درد شربت زعفران غلیظ بخورید

سوره مریم و انشقاق بخوانید

دعایی تو مفاتیح هست برای زایمان راحت.بخونید و روی کاغذ بنویسین وهمراه داشته باشین

2728

ترست طبیعیه

سوره ی انشقاق خوندنت قطع نشه

هر روز کباب چنجه درست کن رو گاز بخور شده حتی یک تکه

پیاده روی توو خونه بکن

روغن کرچک 

دمنوش و شربت زعفرون

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون