2733
2734

سلام.کرمی که آرایشگرها استفاده میکنن اسمش چیه..همینا ک برای عروس و همراه میزنن لامصب انگار یه لایه میکشه رو جوشا..چندروز پیش برا اولین بار بجا ارایشگاه رفتن واسه یه عروسی فامیل درجه یک خودم ارایش کردم همه چی عالی بود غیر از پوستم که کرمم خیلی بد شد.ولی بقیه رو میدیدم کرمشون عالی بود.یادمه ارایشگر همیشه یه چیزی میزد واسم که سفت بود و مایع نبود.چیست نام آن؟

شالتم افتاد جو و فوق العادش کرد! بعله    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
درمان نداره😕هرکار میکنم جوشام نمیرن

مگ میشه هر جوش یه دلیلی داره.شوینده خوب برا صورتت بگیر ماسک ماست و زردچوبه بزن .ماست و حنام خوبه.شبا صورتتو شستی تونر بزن .ماسک ماست و ارد نخود و اب گوجه محشره سفیدت میکنهکیف میکنی بزنی برا جوش خیلی خوبه اصلا هم کرم پودر و کرم گریم نزن فقط زد افتاب بزن من ضدافتاب ژوت میزنم کاورش خوبه خیلی راضیم رنگ بژ طبیعیشو گرفتم

2738
مگ میشه هر جوش یه دلیلی داره.شوینده خوب برا صورتت بگیر ماسک ماست و زردچوبه بزن .ماست و حنام خوبه.شبا ...

مجردی صورتم عالی بود..از بعد اولین اصلاح اینجوری شدم..هرروشی رو امتحان میکنم یا حتی چندماه اصلاح نمیکنم فایده نداره..تو بارداری فقط خیلی خوب شده بود..اونقد ک دیگه هیچ کرمی نمیزدم..ولی بعدش باز خراب شد

تونر چی هست؟ بعد اینایی که گفتی رو خودت چ وقتایی میزنی؟هرروز؟

من هر شب صورتمو با شوینده فوم کرم دکترژیلا میشورم دوسش ندارم قبلا شوینده نیوا داشتم اون بهتر بود. بعد از اینکه شستم تونر سینره رو به صورتم اسپری میکنم(تونر اسپری پاک کننده صورت از الودگیه منافذم جمع میکنه)بعد با پنبه پاکش میکنم اخرم مرطوب کننده میزنم خیلی وقته میخوام آبرسان سنت آیوز بخرم زیاد تعریفشو شنیدم اما تو شهرمون پیدا نکردم .یه روز درمیونم ماسک میزارم ولی ماسک آردنخود ک گفتم از همه عالی تره بزار عاشقش میشی 

من هر شب صورتمو با شوینده فوم کرم دکترژیلا میشورم دوسش ندارم قبلا شوینده نیوا داشتم اون بهتر بود. بع ...

ممنون عزیزم..ولی الان انقد جوش دارم ک دلم نمیخواد تو اینه هم نگاه کنم..کاش یجوری جوشام خوب شن..

یه ژل شستوشوی صورت بگیر برا پوست چرب پوستت و شبا بشور ...

کرم مات کننده دبورا معجزه میکنه مناسب همه پوستهاست و کرم آکتیپور تمام لکه و جوشها پوشونده میشه ...شبها یک در میون گلاب بزن با پنبه روی پوستت ...

ماسک زردچوبه و سفیده تخم مرغ هم هفته ای یه بار.. روزها کرم تتراسایکلین زرد رنگ بزن تمام جوشات میخشکه

ممنون عزیزم..ولی الان انقد جوش دارم ک دلم نمیخواد تو اینه هم نگاه کنم..کاش یجوری جوشام خوب شن..

جوش علت داره نکنه عفونت داری.من هروقت حرص میخورم استرس میگیرم جوش میزنم به پوستت برس جوشاتم دستکاری نکنی جاش بمونه ماسک خیلی تاثیر داره 

2706