2726
عنوان

بچه ها قضیه ی آوا رو خوندید؟!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 52 پست
و ای کاش قانونی بود که حداقل این پدرو مجازات کنه

واقعا ای کاش همچین قانونی بود

سرم خاک کف پای حسین است*دلم مجنون صحرای حسین است*بهشت ارزانی خوبان عالم*بهشت من تماشای حسین است*السلام علیک یا اباعبدالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی به بچه آوردن گلایه نمیکنه میگن اگه میارن درست امانت خدا رو نگهداری کنید و بذارید معنای بچگی و دن ...

اخه بعضیا اصلا این حد از فهم رو ندارن خب نباید بچه بیارن 

اتفاقا به بچه اوردن اونا باید کار داشت واعتراض کرد هرچند تاثیری هم نداره

2728
اخه بعضیا اصلا این حد از فهم رو ندارن خب نباید بچه بیارن  اتفاقا به بچه اوردن اونا باید کار دا ...

عزیزم کسی که ازدواج میکنه هیچ وقت فکر نمیکنه که همچین مشکلی براش پیش بیاد این خانم با همسرش مشکل داشته و جدا شدن ولی خب هیچ زنی فکر نمیکنه که پدر به بچه خودش رحم نکنه در کل کاش قبل ازدواج ی تست روانشناسی هم از دو طرف بگیرن که اجباری باشه مثل آزمایش خون و... تا بفهمن اگه کسی انحرافات جنسب داره. 

سرم خاک کف پای حسین است*دلم مجنون صحرای حسین است*بهشت ارزانی خوبان عالم*بهشت من تماشای حسین است*السلام علیک یا اباعبدالله
بچه ها بخدا من شهامت خوندن لینکی که گذاشتین رو ندارم.ولی خودتون با جزییات برام بگین چی شده؟ دختره چن ...

دختره ۵ ساله بوده

در حد معاشقه بوده

ولی رفتار بچه و نقاشی های که کشیده نشون میده خیلی آسیب روحی دیده

عزیزم کسی که ازدواج میکنه هیچ وقت فکر نمیکنه که همچین مشکلی براش پیش بیاد این خانم با همسرش مشکل داش ...

یه تست قبل از ازدواج من و شوهرم دادیم

بیشتر اختلالات روانی مهم رو بررسی میکرد

اتفاقن اون موقع ها با خودم گفتم اگه این تست اجباری میشد یا حداقل مراکزی با هزینه ی کم از زوج ها میگرفتند ؛میتونست چقدر از مشکلات و طلاق ها رو حل کنه

حتی اگه شخصی مشکلی داره؛میفهمه و درمان‌رو شروع میکنه

یه تست قبل از ازدواج من و شوهرم دادیم بیشتر اختلالات روانی مهم رو بررسی میکرد اتفاقن اون موقع ها ب ...

دقیقا منظور منم این بود که اجباری میکردن مثل تست خون و... که همه بلااستثناء قبل ازدواج این تست میدادن.