2726

شرکت نفت والا حقوقش زیاده شوهر خالم نگهبان بود خیلی وقت پیشااا،بردنش پشت میز،بعد ۲۰سال درس خوند و دانشگاه رفت الان ماموریت میره حقوقش ۹ تومن هست..علاوه بر حقوق حق ماموریت و حق خوراک و حق مسافرت و هزارتا چیز دیگه دارن.حالا بابای من وزارت کشور بود ۱و ۸۰۰از اولم با لیسانس رفت..

مرغی که انجیر میخوره،نوکش کجه!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شرکت نفت والا حقوقش زیاده شوهر خالم نگهبان بود خیلی وقت پیشااا،بردنش پشت میز،بعد ۲۰سال درس خوند و دا ...

چه جالب تاریخ عضویت من و شما دقیقا یکیه

تا حالا با عضویتی مثل خودم رو به رو نشده بودم☺😊

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
2728
یکساله استخدامه حدودا چنده

خوش به حالت که شوهرت از همون اول کارمند هست ان شالله خوشبخت شی عزیزم اگر حقوق شوهرت خوبه برای اطرافيانت اصلاااا نگو 

خدایا منو‌ببخش ازت ممنونم که بخشیدیم ،دوست دارم 
فدات عزیزم ۳/۷/۹۴عقد کردم واسه همینه😍😀

ان شاالله همیشه خوشبخت باشی گلم🌹🤗

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
به دو دلیل. چون هم شهر دور بود جنوب. ..هم میخاس پدر مادرشو بیاره پیش خودش مشترک زندگی کنین.منم گفتم ...

شرط دوم خیلی بد بود سخته در توان نسل ما نیست

خدایا منو‌ببخش ازت ممنونم که بخشیدیم ،دوست دارم 

بچه ها کسی میتونه راهنماییم کنه اگه شماره ای چیزی دارین بهم کمک کنن ممنون میشم اطلاع بدین بهم مادر شوهر من حقوق پدرش که شرکت نفت قدیمه رو میگیره تازه ۵ ساله که دنباله حقوقشو گرفتن برادرشوهرام میخوام بدونم چطوری میتونم پی ببرم که حقوق عقب افتاده هایی که قبل از وصل شدن حقوقش بهش تعلق میگرفته رو دریافت کردن یا نه یعنی حقوق بهش تعلق میگگرفته از خیلی وقت پیش ولی نرفتن وصل کنن تازه وصل شده حقوقش اگه میتونید راهنمایم کنید هیچ اطلاعی از سِمَته پدرش ندارم میخوام بفمن چیکار کردن چه شماره ای رو دارین بهم بدین ممنون میشم