2726
عنوان

یه رژیم واسه لاغری می خوام....

108 بازدید | 8 پست

سلام،من قدم ۶۳ وزنم ۶۶ هست قبلا رو ۶۰ بودم اندامم عالی بود،الان چند وقته بعد از اقدامم یهو ۶ کیلو چاق شدم خیلی بد شدم،یه رژیم میخوام تا فوری وزن کم کنم،اگر راه کاریم واسه آب شدن شکم دارید بگید شکمم بعد از اقدام خیلی بزرگ شده ورزش یا خوراکی چربی سوز شکم می شناسید بهم بگید،ممنون.😊

من بعداز زایمان درازنشست میرم شکمم کاملن رفته    غذاهم خیلی کم میخورم  مثلن ازصب تاشب فقط پنج قاشق ایناغذامیخورم  بیست وپنج کیلو لاغرشدم    البته من حالم بدشداینطورشدما  ولی خب یه راه حل برای لاغرشدنه دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بعداز زایمان درازنشست میرم شکمم کاملن رفته    غذاهم خیلی کم میخورم  مثلن ازصب تاشب ...

شکمتون بزرگ بود؟؟؟؟؟مادر شوهرم بدنساز میگه دراز نشست شکمو آب نمی کنه!!!!شما در روز چند تا دراز نشست می رفتید؟؟؟؟؟

2728
شکمتون بزرگ بود؟؟؟؟؟مادر شوهرم بدنساز میگه دراز نشست شکمو آب نمی کنه!!!!شما در روز چند تا دراز نشست ...

من یکسال با سالم خوری و ورزش ۲۲ کیلو کم‌کردم البته کاهشم در طی ۱۰ ماه بود ۲ ماه هم هست ک تثبیتم تو این یکسال به این تنیجهرسیدم که ورزش فقط واسه فرم دهی هست و اصلا چربیسوزی من متوجه ازش نشدم چون بعضی از ماهها اصلا نتونستم ورزش کنم ولی روند کاهشم مشخص بود ولی وآسه فرم دهی فوق العاده نیازه  

😔

[QUOTE=59447616]عزیزم غذاهای رژیمی چیا درست بیشتر سمت سالاد و غذاهای کبابی و ابپز .سوپ کرفسم اوایل زیاد میخوردم حبوبات هم بدون روغن واسه خودم می پختم. نون و برنج رد خیلی کم کردم شاید هفته ای یبار اونم اخرای رژیمم.خیار و کلم و کاهو و هویج به عنوان میان وعده مصرف میکردم دمنوش ک میدونستم واسه لاغری تاثیر داره مثل زنجبیل ,دارچین زیره سبز معمولا مصرف میکردم صبحها معمولا آب گرم میخورم .واسه تنوع هر وقت حس میکردم کم اوردم از سفره خانواده ولی خیلی با مراعات استفاده میکردم حتی سرخ کردنی.هفته ای دوروز هم آب رو با تخم شربتی میخورم

😔
شکمتون بزرگ بود؟؟؟؟؟مادر شوهرم بدنساز میگه دراز نشست شکمو آب نمی کنه!!!!شما در روز چند تا دراز نشست ...

صدتا میرم  واقعا کوچیک نمیکنه      نه شکمم خیلی بزرگ نبود فقط شل وول بود البته حلقه م میرم هرروز بیست دقیقه