2726

شاید تیروییدت کم کاره

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

عزيزم من تو این مورد خبره ام، اول باید مزاج شناسی کنی بعد طبق اون روغن مناسب مو خودت از عطاری بگیری و قبل حموم روغن تریپی کنی رو موت، دو بار در هفته بیشتر حموم نرو. موقعی شستشوی سرت بشين رو صندلی حموم موهاتو شامپو بزن و آب بکش، و در آخر موقع اومدن بیرون از حموم رو پات آب یخ بریز، به هیچ عنوان از آب داغ استفاده نکن برای شستن موهات، بعد از اومدن از حموم موهاتو با يه پاچه کتان به آرومی آبش بگیر، بعد که موهات دیگه آبی ازش نچکید، شیر موی فاربن بگیر از داروخونه یا لوازم آرایشی که 25تومن، هر سری بعد حموم فقط یک مقدار به کف دستت بزن بعد مثل ماسک فقط به ساقه موهات بزن، موقع شونه کردنم از پاین ساقه موهات شروع کن تا به بالا برسی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ماساژ سر

ماساژ با گذاشتن فشار، پوست سر را گرم می کند وشریانهای خون را برای افزایش گردش خون باز می نماید.

افزایش گردش خون به این معناست که فولیکولهای مو مواد مغذی لازم برای رشد را به مقدار بیشتری دریافت می کنند حرکات مالشی پوست سر همچنین باعث ارامش بیشتر واسترس کمتر وتقویت ریشه ای مو می گردد.

@dokhtaran_moo_boland

این کانالی که برات فرستادم از اول مطالبش بخون مشکلاتت حل میشه موهات بلند و ناز میشه، موفق باشی خوشگلم 

2728

دوستان ممنونم از راهنماییاتون. من فكر می كنم مشكلم داخلیه. چون خستگی و درد و بی حوصلگیم همراه ریزش هست. تازه چمن از موهام خیلی مراقبت می كنم. خیلی پر و بلند بودن ولی الان توی یكی دو ماه، نصف شدن بس كه می ریزن. یه مدت به سمت گیاهخواری رفتم. اون پدرمو در آورد. حالا یه دكتری باید باشه كه آزمایش بده و تشخیص بده چیم كم و زیاد شده

من مشکل شما رو داشتم دقیقا علائم شما داشتم رفتم دکتر پوست مو اون ارجاعم داد به دکتر غدد ازمایش کامل هورمونی دادم متوجه شدم اختلال هورمون شدید دارم دارو که مصرف کردم خیلی کمتر شد

لطفا برای شفای تمام مریض ها یک حمد بخونید