2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید تو اعتراضیه بگی ۷ودمون تعمیر میکنیم ما اگه مشکل درست کردیم وجه نقد نمیدیم 

جلسه دادگاه تیرماه .البته مامشکل واحدخودمون حل کردیم امااین آقا طمع کرده که پول بگیره تازه میگه هزینه کارشناس و وکیلمم میگیرم میتونه آیا؟

2731
اینو شوهرم نوشت   بعد باز بیا بگو تا ازش راهنمایی بگیرم  ولی میگه تعمیر کردین ننیتونه پول ...

ممنون گلم .من واحدایشون تعمیرنکردم واحدخودم رفع مشکل کردم ایشون قبول نمیکنه میگه هزینه هایی که کردم به علاوه مبلغ خسارت میخوام .من میخوام بدونم مبلغ خسارت واسه وقتی که مشکل رفع شده قابل پرداخته یانه؟

مرسی گلم هنوز جلسه اول نرفتم تیرماه خواستم قبلش مشکل حل کنم بااین همسایه ناسازگار 

از ابلاغ نظر کارشناس شما هفت روز مهلت دارین نسبت به نظریه کارشناس اعتراض کنین و ان زمان ارجاع میشه هیت سه نفره

ظاهرا ایشان تامین دلیل کردند و در نظریه تامین دلیل هرچند بعنوان دلیل و مدرک محسوب میشه و شما میتونید از دادگاه درخواست بازدید توسط منتخب خود دادگاه رو درخواست کنین

2738
از ابلاغ نظر کارشناس شما هفت روز مهلت دارین نسبت به نظریه کارشناس اعتراض کنین و ان زمان ارجاع میشه ه ...

یعنی سه تاکارشناس بفرستن هرکارشناس ۲۰۰میگیره حداقل .خواستم تعمیرکنم که دیگه کاربه اینجانکشه .من متوجه نشدم روزجلسه بگم که اجازه ندادتعمیرکنم یا اعتراض به نظرکارشناس کنم؟

یعنی سه تاکارشناس بفرستن هرکارشناس ۲۰۰میگیره حداقل .خواستم تعمیرکنم که دیگه کاربه اینجانکشه .من متوج ...

اگر جلسه ای برگزار نشده و کارشناس هم کارشناسی نیست که توسط شعبه رسیدگی کننده انتخاب شده میتونید درخواست بازدید توسط کارشناس تعیینی همون شعبه کنید

سلام

من یه مشکل دارم احتیاج به راهنمائی دارم لطفا کمکم کنید .

همسرم فردی بدبین و شکاک هست بارها به من شک کرده که آیا با مردی ارتباط داشتم یانه ...اطلاعات گوشیم رو برای گوشی خودش ارسال میکرد پیامکهامو چک میکرد ، تهمت های ناروا بهم میزد و در همه این تجسسها هیچ چیزی پیدا نمیکرد و میگفت زن من پاکدامنه اما بازهم شک میکنه ....فوق العاده آدم پرخاشگر و انتقام گیر هست خیلی روحیه خشنی داره ...خانواده اش رهایش کردن دست بزن هم داره من کوتاهی کردم پزشکی قانونی نرفتم ی بارهم میخواست منو باروسریم خفه کنه ....

دادخواست الزام به تمکین برام فرستاد ازقاضی خواستم سلامت روانش رو برر سی کنند مارو فرستادن پزشکی قانونی و بعد کلینیک روانپزشکی ، تست شخصیت داد مشخص شد خشمش زیاده و کمی پارانویید داره اما زیر بار درمان نرفت.... ...من میخوام طلاق بگیرم چون واقعا مشکل روانی داره ....مشکل من اینه که مشورت که کردم میگن قاضی روی خشم ترتیب اثر نمیده و همه چیز بستگی به نظر پزشکی قانونی داره .....من چطور باید از پزشکی قانونی کمک بخوام تا سرسری از کنار مشکل من نگذرن و کمکم کنند تاطلاق بگیرم ؟ باسپاس از جوابتون

صبر اوج احترام به حکمت خداست
2706