2737
2734
عنوان

خواب دیدم😭😭😭😭

234 بازدید | 21 پست

ای خدا خواب دیدم بچه تو شکممو از دست دادم خدایا این حالو نصیب هیچ مادری نکن😭😭😭😭 با همسرم قهرم دم صبحی یه فشار تو شکمم حس کردم حس کردم شکمم رفت تو بعدش دوباره خوابیدم این خواب مسخره رو دیدم😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا قهری

یه مدته خیلی عصبی شده، با کوچکترین حرف یا سوالم از کوره در میره و داد و بیداد راه میندازه، جدیدا هم حس میکنم بدون هیچ دلیلی با خانوادم  که کل زندگیمونو مدیونشونیم سر لج گرفته در صورتی که توی طول سال شاید به زور سه چهار بار همدیگرو بینیم، اونادیه شهر دیگن

2738
یه مدته خیلی عصبی شده، با کوچکترین حرف یا سوالم از کوره در میره و داد و بیداد راه میندازه، جدیدا هم ...

خب بخاطر بچه هم رفتارشو درست نمیکنه تو الان وضعیتت فرق میکنه نباید بزار کوچیکترین اعصاب خوردی داشته باشی

💜🖤💜🖤💜🖤💜
یه مدته خیلی عصبی شده، با کوچکترین حرف یا سوالم از کوره در میره و داد و بیداد راه میندازه، جدیدا هم ...

شما روحیه ت را حفظ کن رو خودت کار کن تا مادر نمونه ای بشی

مادر یعنی سنگ صبور بچه ها

دنیا بهم ثابت کرد، توجه زیاد بی توجهی میاره 🌹
خب بخاطر بچه هم رفتارشو درست نمیکنه تو الان وضعیتت فرق میکنه نباید بزار کوچیکترین اعصاب خوردی داشته ...

منم هزار بار گفتم ولی انگار نه انگار، قبلا ادم خیلی خوبی بود اما چند وقته اینجوری شده، روز به روزم بدتر میشه، بخوامم باهاش حرف بزنم سریع جبهه میگیره دعوامیشه😔😔😔

منم هزار بار گفتم ولی انگار نه انگار، قبلا ادم خیلی خوبی بود اما چند وقته اینجوری شده، روز به روزم ب ...

الکی بگو دکتر میگه بچه تو سونو آروم نیس همش بخاطر تنش های عصبی منه واقعا هم همینطوره بچه حس میکنه ولی اگه تو از زبون دکتر بگی شاید یکم رام بشه 

💜🖤💜🖤💜🖤💜
2706