2733
2734
عنوان

خاطره زایمانتون و اتاق درد طبیعی و سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 10138 بازدید | 304 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهم سرم فشار وصل کرده بودن دردام خیلی شدید شده بود و منم وقتی ماما و پراستارا نبودن سیمشو قطع میکردم ک دردم کمتر شه 😂😂

وقتی میومدن ولش میکردم 😬😬

لطفا" برای مامانم که تو بستر بیماریه دعا کنید

من میخوام بخونم تجربه کسب کنم اخه تو راهی دالم🤗🤗🤗

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
2728

من وقتی آمپول زدن تو کمرم به دکتره گفتم اقای دکتر توروخدا بگید شروع نکنن گفت چرا؟ گفتم اخه من بی حس نشدم!!!!  گفت اولن قبل اینکه شروع کنن خوده دکترت تست میکنه که بی حسی یا نه دوما شما الان پاهاتو بیار, بالا ببینم, هرچی زور زدم نتونستم چون بی حس, بودم از, بس میترسیدم داشتم چرت و پرت میگفتم, گفتم به هر, حال من خیلی میترسممممم گفت باشه من حواسم بهت هست, گفت تو سرمم نمیدونم چی زدن که هی بیحال میشدم و کلا چیزی نفهمیدم و چقدر حس, قشنگی بود یادش بخیر 

چه خوب میشد...افتخار آدما به این نباشه که هیچ کس حریف زبون من نمیشه...کاش به این افتخار میکردن که هیچکس حریف شخصیت من نمیشه!!!!                   الهی قمشه ای (آسمان ابری نیست یعنی من حالم خوبه یعنی به اتفاقات بد اطرافم بی توجهم, یعنی سعی میکنم خوب باشم یعنی سعی میکنم خوش بین باشم................ )

من بعد سزارین خیلی خونریزی داشتم. پنج بار تو ریکاوری شکممو فشار دادن. پنج بار وقتی حسم برگشته بود. شوهرم به یه بهیارا شیرینی پول داد. همون موقع شیفت عوض شد. یه بهیار دیگه اومد توقع داشت به اونم پول بده که دیگه شوهرم به اون نداد. این بهیارم خیلی بداخلاقی میکرد. با پرستار بخش میومدن شکممو فشار میدادن. منم حسم برگشته بود خیلی دردم میومد. هی دستشونا میگرفتم نمیذاشتم. این بهیاره دستمو به تخت بست و مامانمو گفتن از اتاق بره بیرون. هی فشار دادن.‌منم داد میزدم التماس میکردم که ترو خدا دیگه فشار ندین بزارین نفس بکشم بعدش دوباره فشار بدین. خیلی درد داشت

تصمیم گرفتم دیگه اول به کارهام برسم بعد بیام نی نی سایت😖😄
2738

من همیشه فوبیای عوض شدن بچه م تو بیمارستانو داشتم . خداروشکر اون شب که بیمارستان بودم کلا هیچ خانم دیگه ای تو بخش زایمان طبیعی نبود . دیگه الکیم جیغ و داد مردم رو نشنیدم 😁 خودمم انقدر اروم بودم که موقع ترخیص پرستارا میگفتن مگه تو زایمان کردی ؟ 😎 تازه از نه شب بستری شدم و سه عصر فرداش بچه م دنیا اومدا .

دردش رو تشبيه كن 

درد پریودی شدید 

چرا وقتی یکی تاپیک عکس میزنه میگه پست بعدی میزارم ولی پست بعد بازم پست میزاره صبر کنید داره میاد🤔یعنی چجوریه هم عکس داره میاد هم استارتر میتونه پست بزاره😯چرا تو تاپیکها میگید بچه ها پست نزارید پربازدید نشه😑پربازدید به معنی جلو رفتن صفحات نیست بخدا به تعداد بازدید😣اینجا کسی جرات نداره بگه دوست داره بچه اش پسر باشه باید حتما عشق دختر باشی وگرنه میجوَنِت😒چرا کاربرا یه عکس خیلی معمولی از خودشون میزارن همه میگن ماشالله برا خودت اسپند دود کن کلی قربون صدقه ش میرن درحالی که دیده شده عکس از آیشواریا گذاشتن میگن ایشش این چیه من ازاین خوشکلترم😯هیچوقت اینایی و که اسکرین شات از پیامهای شوهرشون میزارن که کلی قربون صدقه هم رفتن و درک نمیکنم یعنی واقعا چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی براشون تعریف نشده🤔وای اونایی که تاپیک میزنن فلان کاربر اقا بهم درخواست دوستی داده😷خب قبول نکن و تمام تاپیک زدنت چیه 😣😏اینجا هیچی تو سلیقه کاربرها نیست  
من همیشه فوبیای عوض شدن بچه م تو بیمارستانو داشتم . خداروشکر اون شب که بیمارستان بودم کلا هیچ خانم د ...

منم همیشه ترس اینو دارم بچمو عوض کنن یا خودم اشتباهی یه بچه دیگه رو بردارم و بچه خودمو نشناسم😔😔😔

دردش رو تشبيه كن 

غییییر قابل وصف 

مثل درد پریود شروع میشه و شدت میگیره بعدم همراه با کمر درد میشه 

ولی به محض بیرون اومدن بچه انگاااار نه انگااار 

انگار اصلا دردی نبوده 

خودت از تخت میای پایین دستشویی میری،بچتو بغل میکنی و شیر میدی و هیییچ ممنوعیت غذایی ای هم نداری 

لطفا" برای مامانم که تو بستر بیماریه دعا کنید

من بعداز عمل بردنم بخش مراقبت های ویژه  یه تختی رو بروم بود پسری بود حالش خوب نبود همش مادرش میومد نازش میکرد یه دقیقه و میرفت 😔ازپرستاره پرسیدم چشه گفت دراثریه بیماری ژنتیکی ازهفت سالگی بدنش فلج میشده و حالاکل بدنش فلج شده نوزده سالشه دکترش گفته همین هفته رو نهایتا زنده س 

با تموم دردایی که میکشید چقدخوش زبون مهربونوبا ادب بود 😥😥😥😥 از لحاظ ذهنی سالم بود خیلی درداورتر بود 

2706