750
648

بعضی مواقع صحنه های خنده داری اتفاق میفته یا صحنه های دردناک کدومش برات اتفاق افتاده تعریف کن .من تخت جلوییم داشت از درد دادو بیداد میکرد مامانشو صدا میکرد پرستارا بش گفتن کمتر کولی بازی درآر اونم فحششون میداد و داد میزد جوری که رو تخت بالا پایین میپرید من اونو دیدم دردم پرید یعنی واقعا ترسیده بودم بعد زایمان همین زنه تو بخش اومد دقیقا تو اتاق من داشت واس فامیلاش تعریف میکرد اصلا زیاد درد نداشتم خیلی خوب بود و راحت😂😂😂قیافه من😒😒😒

وای 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه  خواهرم صلوات بفرستید چندبار سابقه زایمان زودرس داشت خیلی عذاب کشید دعا کنید بارداری موفقی داشته باشه😔

764

چه خانم شجاعی بوده😂😂

با همین یه دونه کامنت میشه ب کسی ؛  امید داد ... میشه نا امیدشم کرد ... میشه بهش روحیه داد ، میشه تحقیرشم کرد .... میشه بهش بال و پر و انگیزه داد ، میشه دلشو شکست!!!!!  بستگی داره افق دیدمون تا کجا باشه ☺️
737

خدارو شکر اتاق درد من خصوصی بود و.کسی رو ندیدم .

شوهرمم پیشم بود 

خیلی درد داشتم باذهر بار ک دردم شروع میشد عین گانگسترا از تخت میپریدم پایین 😬

الان همش ب شوهرم میگم چرا جلومو نمیگرفتی اگه بچه یه طوریش میشد چی؟

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا" برای مامانم که تو بستر بیماریه دعا کنید
خدارو شکر اتاق درد من خصوصی بود و.کسی رو ندیدم . شوهرمم پیشم بود  خیلی درد داشتم باذهر بار ک ...

دردش رو تشبيه كن 

شمارش معكوس خدايا سلامتي سلامتي سلامتي خواسته من از وجود با عظمت شماست . 🤲🏻🤲🏻
767

یاخدا اتفاقا منم امروز به این فکر میکردم که یعنی امکانش هست از پس زایمان برنیام؟ اصلا تو دلم خالی میشه میگم وای خدا چه غلطی کردما😕😕😟😟 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدارو شکر اتاق درد من خصوصی بود و.کسی رو ندیدم . شوهرمم پیشم بود  خیلی درد داشتم باذهر بار ک ...

😅😅😅😅

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی کنجدم ی صلوات بفرستید ممنون

بهم سرم فشار وصل کرده بودن دردام خیلی شدید شده بود و منم وقتی ماما و پراستارا نبودن سیمشو قطع میکردم ک دردم کمتر شه 😂😂

وقتی میومدن ولش میکردم 😬😬

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا" برای مامانم که تو بستر بیماریه دعا کنید

من میخوام بخونم تجربه کسب کنم اخه تو راهی دالم🤗🤗🤗

🌬روزی که دختر دار بشوم به دخترم می‌گویم منتظر نباش کسی خوشبختت کند، خودت برو دنبال خوشبختی...بهش می‌گویم دخترم تو قراره روزی مستقل بشوی...من نمی‌خواهم بهش بگویم که آخرین مرحله موفقیت یک "دختر" در مملکت‌مانعروس شدن و خانه بخت رفتن است!!نمی‌خواهم دم به دقیقه در گوشش بخوانمقراره روزی مادر بشوی...بهش می‌گویم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشوی و در این راه نیازی نداری که عروس شوی، احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این خزعبلات بیاید دنبالت!!مشکل ما این است که در گوش بچه هایمان از کودکی هی می‌خوانیم ؛ هی تکرار می‌کنیم که نهایتا یکی می‌آید و میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی"عروس شدن" و "مادر شدنش" نیست...به دخترهایمان یاد بدهیم...دخترم ۵/۵/۱۳۹۷ زمینی شد خدایا شکرت بابت این هدیه زیباگاهی هزار دعا بی اجابت است 😊 گاهی یکباره قرعه به نام تو میشود😍  کانال دعا بسیار مجرب هستش [email protected]
757