683
44

بعضی مواقع صحنه های خنده داری اتفاق میفته یا صحنه های دردناک کدومش برات اتفاق افتاده تعریف کن .من تخت جلوییم داشت از درد دادو بیداد میکرد مامانشو صدا میکرد پرستارا بش گفتن کمتر کولی بازی درآر اونم فحششون میداد و داد میزد جوری که رو تخت بالا پایین میپرید من اونو دیدم دردم پرید یعنی واقعا ترسیده بودم بعد زایمان همین زنه تو بخش اومد دقیقا تو اتاق من داشت واس فامیلاش تعریف میکرد اصلا زیاد درد نداشتم خیلی خوب بود و راحت😂😂😂قیافه من😒😒😒

678
669

خدارو شکر اتاق درد من خصوصی بود و.کسی رو ندیدم .

شوهرمم پیشم بود 

خیلی درد داشتم باذهر بار ک دردم شروع میشد عین گانگسترا از تخت میپریدم پایین 😬

الان همش ب شوهرم میگم چرا جلومو نمیگرفتی اگه بچه یه طوریش میشد چی؟

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا" برای مامانم که تو بستر بیماریه دعا کنید
خدارو شکر اتاق درد من خصوصی بود و.کسی رو ندیدم . شوهرمم پیشم بود  خیلی درد داشتم باذهر بار ک ...

دردش رو تشبيه كن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شمارش معكوس خدايا سلامتي سلامتي سلامتي خواسته من از وجود با عظمت شماست . 🤲🏻🤲🏻
584

یاخدا اتفاقا منم امروز به این فکر میکردم که یعنی امکانش هست از پس زایمان برنیام؟ اصلا تو دلم خالی میشه میگم وای خدا چه غلطی کردما😕😕😟😟 

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بهم سرم فشار وصل کرده بودن دردام خیلی شدید شده بود و منم وقتی ماما و پراستارا نبودن سیمشو قطع میکردم ک دردم کمتر شه 😂😂

وقتی میومدن ولش میکردم 😬😬

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا" برای مامانم که تو بستر بیماریه دعا کنید

من میخوام بخونم تجربه کسب کنم اخه تو راهی دالم🤗🤗🤗

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‍ ‍ 💕💕تقدیم به فرزندم زود بزرگ نشو مادر. کودکیت را بی حساب می خواهم و در پناهش جوانیم را !زود بزرگ نشو فرزندمقهقهه بزن ، جیغ بکش ، گریه کن ، لوس شو ، بچگی کن ، ولی زود بزرگ نشو تمام هستی ام .آرام آرام پیش برو ، آن سوی سن وسال هیچ خبری نیست گلم. هرچه جلوتر می روی همه چیز تـندتر از تو قدم بر می دارد. حالا هنوز دنیا به پای تو نمی رسد از پاکی . الهی هرگز هم قدمش نشوی هرگز! همیشه از دنیای ما آدم بزرگ ها جلوتر باش ، یک قدم ، دو قدم ، ولی زود بزرگ نشو مادر.آرام آرام پیش برو گلم. آنجا که عمر وزن می گیرد دنیا به قدری سبک می شود که هیچ هیجانی برای پیمودنش نخواهی داشت.آن سوی سن و سال خبری نیست . کودکی کن ، از ته دل بخند به اداهای ما که برای خنداندنت دلقک میشویم ، بزرگ که شدی از نگاه دلقک ها گریه ات می گیرد می دانم .عشق من❤️ کودک بمان دنیا بزرگت میکند..... گاهی هزار دعا بی اجابت است 😊 گاهی یکباره قرعه به نام تو میشود😍  کانال دعا بسیار مجرب هستش [email protected]
من بعدزایمانم کارام یادم میفتاد خندم میگرفت یعنی یک ابروریزی کردم ویه کولی بازی دراوردم که نگووو

میشه توضیح بدین 

همیشه میگن باخدا باش پادشهای کن، بی حیاباش هرچه خاهی کن   منکه دشمانمو به خداسپردم خداجای حق نشسته حقمو از دشمنام میگیره به خاک سیاه میشونه
682