2737
2734
عنوان

کاش سایر رستوران ها هم یاد بگیرن.

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 18 پست
عزیزم شما گفتین کاش بعضیا بفهمن که حیوانات نجس نیستن.. من در جواب این حرفتون گفتم جدا از اینکه اون ح ...

درضمن شما اشتباه منو ريپلاي کردی.ولی من هم با اون خانم موافقم.برگردين بخونين

افراد به اندازه ی کمبودهايشان دیگران را آزار می دهند
ضمنا یه آیه از قرآن کریم رو بیار که صراحتا اشاره به نجس بودن مو و آب دهان حیوان کرده باشه.همچنین تو ...

دوست عزیزم تنها منبع معتبر قرآن نیست که تمام ریز احکام در اون باشه، قرآن و رفتار اهل بیت در کنار هم منبع معتبر شیعه هستن طبق حدیث صریح پیامبر. رفتار اهل بیت و احکامی که گفتن هم از طریق کتاب های موثق به دست ما رسیده که یکی از اون احکام نجس بودن آب دهن سگ هست. 

مگه برای مهربون بودن با سگ لزوما باید یه سگ کنارت باشه؟! همین ایده ی زیبای اون رستون یه راه مهربون بودنه. نهاد های خیریه ای هم هستن که از حیوانات ولگرد نگهداری میکنن و براشون جای خواب و غذا فراهم میکنن، میشه هم به اونا کمک کرد.

من یک مخالف فمنیستم، چون تفاوت های زن و مرد غیرقابل انکاره، من به دنبال تساوی با مردها نیستم به دنبال جایگاه والای زنانگی هستم، چیزی فراتر از تساوی✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آماده خوردنه کاش اگر کسی همسرش یا اطرافیانش ساندویچی یا رستوران دارن از این سطل ها بذارن و غذاهارو ...

وای...آره...خیلی خوب می دونم پناهگاها چقدر به حتی یه ذره غذا احتیاج دارن و از هیچ ارگانی حمایت نمی شن. مردم نمی دونن...اگه بدونن، با همین غذاهای نصفه و دور ریخته شده و به درد نخور،  خیلی راحت می شه حیوونای گرسنه و محتاج رو سیر کرد. بودجه ی کم پناهگاه ها هم خرج دوا درمون و معالجه ی حیوانات  محتاج و زخمی و بیمار می شه.

خیلی کار خوبیه. می رم دنبالش. حتما راضی می شن... باید بشن. چون ضرری برای اونا(صاحب رستوران و کارکناش و مشتریا) نداره.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2731