2726
عنوان

کاش سایر رستوران ها هم یاد بگیرن.

248 بازدید | 18 پست

🌿
تو فودکورت لاله پارک تبریز سطلهایی رو برای حیوانات اختصاص دادند که غذاهای مانده دور ریخته نشن و از طرفی خیلی ها غذاشونودیگه با حیوانات قسمت میکنن.

#با حیوانات مهربان باشیم.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون که درمورد حیوانات هم فرهنگ‌سازی میکنی❤

خواهش عزیزم:*

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
تبریزی ها خیلی با فرهنگن خیلی.هست اینجا؟البته خودم تبریزی نيستما

دوست عزیزم اینکه آب دهن یا موی حیوانی نجس هست توی اسلام صریحا بیان شده، ولی نجس بودن آب دهن یک سگ دلیل نمیشه که باهاش مهربان نباشیم..شیعیانی که به نجس و پاکیزه بودن بعضی چیزها اعتقاد دارن پیرو امام حسن هستن که وقتی توی بیابان سگی به طرفشون میاد یک لقمه خودشون از غذا خوردن و یک لقمه به سگ دادن، نه ته مونده ی غذاشون رو

من یک مخالف فمنیستم، چون تفاوت های زن و مرد غیرقابل انکاره، من به دنبال تساوی با مردها نیستم به دنبال جایگاه والای زنانگی هستم، چیزی فراتر از تساوی✌
دوست عزیزم اینکه آب دهن یا موی حیوانی نجس هست توی اسلام صریحا بیان شده، ولی نجس بودن آب دهن یک سگ دل ...

ربطشو به حرفم نفهميدم😓

افراد به اندازه ی کمبودهايشان دیگران را آزار می دهند
قیافه شو...ظرفشم گرفته دهنش.       واقعا کار قشنگیه. به جای دور ریختن به یه موجود ...

آماده خوردنه

کاش اگر کسی همسرش یا اطرافیانش ساندویچی یا رستوران دارن از این سطل ها بذارن و غذاهارو به پناهگاه های حیوانات شهرشون تحویل بدن.

چون اون پناهگاه ها هم با کمک های مردمی سرپا هستن و بودجه ناچیزی دارن. اینجوری غذاهای مونده هم اسراف نمیشه.

ربطشو به حرفم نفهميدم😓

فکنم اشتباه ریپلای کرد

ربطشو به حرفم نفهميدم😓

عزیزم شما گفتین کاش بعضیا بفهمن که حیوانات نجس نیستن.. من در جواب این حرفتون گفتم جدا از اینکه اون حیوون بهداشت نگهداریش رعایت شده باشه یا نه، توی اسلام گوشت، آب دهان یا موی بعضی حیوون ها نجس هست، ولی اگر مثلا آب دهان سگ نجس باشه این دلیل نمیشه که باهاش مهربون نباشیم مثل رفتاری که امام حسن با سگ ولگرد داشتن

من یک مخالف فمنیستم، چون تفاوت های زن و مرد غیرقابل انکاره، من به دنبال تساوی با مردها نیستم به دنبال جایگاه والای زنانگی هستم، چیزی فراتر از تساوی✌
دوست عزیزم اینکه آب دهن یا موی حیوانی نجس هست توی اسلام صریحا بیان شده، ولی نجس بودن آب دهن یک سگ دل ...

ضمنا یه آیه از قرآن کریم رو بیار که صراحتا اشاره به نجس بودن مو و آب دهان حیوان کرده باشه.همچنین تو رستوران سگ از کجا بیاریم که لقمه ای از غذای خودمونو بدیم.اندکی تفکر

افراد به اندازه ی کمبودهايشان دیگران را آزار می دهند
2706