موضوع بحث

بچه ها قرص مدروکسی پروژسترون

37 بازدید | 6 پست

دکتر بمن تجویز کرده بیست تا ده شب شبی دو عدد نوشته برای اینکه تو سونو داخلی گفتدتخمک هات دارن بع یه کیست های ریزی تبدیل میش باید وزن کم کنی تا باردار بشی منم میخام دیگه برم اقدام ان شالله، سوالاتم 1-شبی دو عدد یعنی هر دوش رو باهم یا نه فاصله ده دیقه ای بندازم 2-نمیدونم مگه تخمک تبدیل به کیست ریز میشه؟ برای کیستم مدروکسی داده یعنی؟ 3-امشب بیست وهفتم من شروع کردم پنج خرداد ده سب تمام میشه به محض قطع قرص پری میشم؟ چون گفته روز سوم پری برو آزمایش هورمونی 

هر چی فکر کردم دیدم هیچی بهتر از اینکه از اینکه ازته دلتون برام یه صلوات بفرستید نیست خانم گلا یه صلوات مهمونم کنید 😍حاجت روابشید 🙏

عزیزم من دوتاشو باهم میخورم. سوال بعدیم چهار پنج روز بعد قرصم پری میشم.

عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..
عزیزم من دوتاشو باهم میخورم. سوال بعدیم چهار پنج روز بعد قرصم پری میشم.

ممنونم، نمیدونی برای کیست داده یا تنظیم پری 

هر چی فکر کردم دیدم هیچی بهتر از اینکه از اینکه ازته دلتون برام یه صلوات بفرستید نیست خانم گلا یه صلوات مهمونم کنید 😍حاجت روابشید 🙏

ممنونم، نمیدونی برای کیست داده یا تنظیم پری 

برای تنظیم پریوده

عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..
مرسی