1147
1292
عنوان

تفسیر یه متن احساسی

288 بازدید | 15 پست

کسی میتونه این متنو تفسیر کنه؟

#چوب_کبریت

از یک جنگل بزرگ به جعبه ی کبریت تبعید شده بودند... چند وقتی بود کنار هم بودند... دست در دست هم... شانه به شانه ی هم... نه هوایی بود و نه نوری... اما دلشان به بودن هم خوش بود... از قدیمی تر ها شنیده بودند وقتی کنار هم لرزیدید یعنی آخر الزمان است... آخرین فرصت نجات ...فقط یک راه نجات وجود دارد... باید اشک بریزید تا آتش نگیرید... یا اشک یا آتش... آخر الزمان شده بود... در سرشان فکر آتش بود و در دلشان آرزوی اشک... نور کمی وارد خانه ی جدیدشان شد... دستی چرخید و یکی از آن ها را با خود برد... همه جا تاریک شد... هر چند ساعت یک بار یک کبریت زندگی اش آتش می گرفت... به هر چه فکر می کردند اشک نمی ریختند... سرنوشت و تقدیرشان را در آغوش می کشیدند و آرزو و خاطراتشان دود می شد... چشم هایشان منتظر نور بود... هر نور یعنی یک دود... یک سوختن... چه انتظار عجیبی... انتظار برای تمام شدن... روز به روز تعدادشان کمتر می شد...فقط یک کبریت دیگر مانده بود... مدام می گفت کاش من نفر اول بودم... کاش همه چیز زودتر تمام می شد... نور آمد... پایین را نگاه کرد و دید برعکس دیگران هیچکس منتظر اشک ریختنش نیست... هیچکس او را از جعبه ی کبریت تماشا نمی کند... یادش افتاد تنهاست... اشک ریخت... اشک ریخت... اشک ریخت... او آتش نگرفت ...او فهمید گاهی تنهایی تنها راه نجات است...

#حسین_حائریان

نچ

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

1291
1274
1308