2726
عنوان

کیاقرص سیتالوپراماستفاده میکنن روزای اول چطور بودن عصبی بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 113 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خوبه،هنوز خیلی زوده ک بخای نتیجه بگیری من دوماه خوردم تا کامل حالم خوب شه

نازنین برا چی میخوردی 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
2728
بجز سیتالوپرام چی میخورید؟

من هفت ساله درگیر افسردگیم،خیلی قرصارو خوردم،پاروکسیتین ،هالوپریدول،نورتریپتیلین،الپرازولام و و و........ دوسال پیش ک بار دار شدم البته ناخاسته دکتر مجبور شد قرصامو عوض کنه تا بچه اسیب نبینه،سیتالوپرام و تجویز کرد برام به همراه آلپرازولام،تا دوماه آلپرازولامم و خوردم چون بخاطر تغییر هورمونام شدیدتر شده بود افسردگیم ،اما بعد دوماه دیگه حالم ک بهتر شد الپرازولامو قطع کردم و فقط سیتالو خوردم تاالان ک سه ساله 

دوستت دارم هایت را بگو تو اگر نیاز به گفتن نداری من سخت محتاج شنیدنم
مگه چه مشکلی داشتی که بهت این قرصو داد؟ برای افسردگی داده؟ قرص خوبیه.

پانیک شدید همراه وسواس فکری 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
من هفت ساله درگیر افسردگیم،خیلی قرصارو خوردم،پاروکسیتین ،هالوپریدول،نورتریپتیلین،الپرازولام و و و... ...

چه نوع افسردگی ای داری شما؟

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 
من هفت ساله درگیر افسردگیم،خیلی قرصارو خوردم،پاروکسیتین ،هالوپریدول،نورتریپتیلین،الپرازولام و و و... ...

نورتپتیلین خیلی قرص بدیه. خیلی. چاقم کرد خام بر سرش. 

منم درگیر افسردگیم و خوب نمیشم😕😢

عزیزم بچه خدایی نکرده اسیب ندید اخه میگن تو سه ماه اول اصلا نمیشه دارو مصرف کنی 

چه نوع افسردگی ای داری شما؟

والا نوعش و نمیدونم افسردگیه شدید دارم فک کنم دو قطبی ام،چون ی روز خوبم و پر انرژی ی روز بد و عصبی و پنچر،حملات پانیکم دارم

دوستت دارم هایت را بگو تو اگر نیاز به گفتن نداری من سخت محتاج شنیدنم
2706