2726
عنوان

شوهرم دیگه دوستم نداره😢😢😢

1625 بازدید | 59 پست

سلام خیلی داغونم شوهرم مدتیه دیگه حتی پیامم بهم نمیده شرایطش سخت هست ولی نه اینقد که حالمو نپرسه

همین پریشب بود که گفت توقع نداشته باش هرروز بهت زنگ بزنم مثلا یروز تو هفته زنگ میزنه شبا هم پیام میده الان دیشب تا حالا ازش خبر ندارم

چیکار کنم خیلی نگران زندگیمم نمیدونم باید چیکار کنم از دستش😢😢😢

در نهایت زندگی میرقصد به ساز من😇😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم زنگ نزدن رو نشونه دوست نداشتن ندون

زندگی خودتو تلخ نکن

سیستم مردها با ما خیییلی فرق داره.

منم خیلی اذیت میشم که نامزدم زیااد بهم زنگ نمیزنه 

با اینکه خیییلی دوستم داره.

ولی چاره ای نیست..اونا خیلی احساساتی نیستن

امروز ۳ اتفاق عالی برای من خواهد افتاد ......

از کجا میدونی خوب دوست نداره الکی تلقین نکن ....شاید واقعا سرایط کاریش باعث میشه دیر زنگ بزنه 

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
چراازهم دورین

دور نیستیم ولی خیلی اهل رفت وامد نیست واسه همین هفته ای یبار میاد خونمون منم اخر هفته ها میرم اونجا 

ولی از هفته پیش اتفاقی افتاد که گفتم دیگه خونتون نمیام😢

در نهایت زندگی میرقصد به ساز من😇😇

مشترک گرامی به شماره ......

از اینکه عصر با همسرخوشکلتان تماس حا۱ل فرمودید و او را خضحال کردید;متشکرم.

بسته هدیه همراهی شما شامل یک ماساژ طولانی و یک عدد بوس محکم و آبدار از هرکجا که بخواهید میباشد.

لطفا برای دریافت بسته همراهی و جایزه ویژه خود آخر هفته به منزل ایشان مراجعه فرمایید

با تشکر

همراه اول و آخر

بعد از تماسش اینو براش بفرست 

گفتی زنگ نمیزنه تعجب کردم الان که وقت گل و بلبل بودنتونه ما عقد بودیم شوهرم فقط زنگ میزد من نه فقط اس میدادم حالاتوام یه اس بده بگو سلام خوبی ازت ناراحتم و اینا ببین چی میگه اگه دیر جواب داد دیگه جوابشو نده فردا جواب بده

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁

مشترک گرامی

خط شما به دلیل پرداخت نکردن بدهی(نفرستادن پیام عاشقانه،عدم جواب به پیام ها،عدم اقدام به تماس با مخاطب خاصتان) تا اطلاع ثانوی مسدود میباشید

به جهت داشتن رابطه ی بهتر و شیرین تر هرچه زودتر نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنید

یا اینو بفرست

..

2706