موضوع بحث

شوهرم دیگه دوستم نداره😢😢😢

643 بازدید | 59 پست

سلام خیلی داغونم شوهرم مدتیه دیگه حتی پیامم بهم نمیده شرایطش سخت هست ولی نه اینقد که حالمو نپرسه

همین پریشب بود که گفت توقع نداشته باش هرروز بهت زنگ بزنم مثلا یروز تو هفته زنگ میزنه شبا هم پیام میده الان دیشب تا حالا ازش خبر ندارم

چیکار کنم خیلی نگران زندگیمم نمیدونم باید چیکار کنم از دستش😢😢😢

اره

خیلی محبت کردی یا بهش گیردادی؟

یاهمش غرزدی ک چراا زنگ نمیزنه و .... 

دوست عزیزاگ مخالف حرفای من هستی  ریپلای‌ نزن به نظرات من .. نظرات من به خودم مربوطه   واقن حوصله حرفای تحمیل شده بضیا رو ندارم  پس ریپلای نزن ‌‌دوست عزیز  

عزیزم زنگ نزدن رو نشونه دوست نداشتن ندون

زندگی خودتو تلخ نکن

سیستم مردها با ما خیییلی فرق داره.

منم خیلی اذیت میشم که نامزدم زیااد بهم زنگ نمیزنه 

با اینکه خیییلی دوستم داره.

ولی چاره ای نیست..اونا خیلی احساساتی نیستن

امروز ۳ اتفاق عالی برای من خواهد افتاد ......

مشترک گرامی به شماره ......

از اینکه عصر با همسرخوشکلتان تماس حا۱ل فرمودید و او را خضحال کردید;متشکرم.

بسته هدیه همراهی شما شامل یک ماساژ طولانی و یک عدد بوس محکم و آبدار از هرکجا که بخواهید میباشد.

لطفا برای دریافت بسته همراهی و جایزه ویژه خود آخر هفته به منزل ایشان مراجعه فرمایید

با تشکر

همراه اول و آخر

بعد از تماسش اینو براش بفرست 

گفتی زنگ نمیزنه تعجب کردم الان که وقت گل و بلبل بودنتونه ما عقد بودیم شوهرم فقط زنگ میزد من نه فقط اس میدادم حالاتوام یه اس بده بگو سلام خوبی ازت ناراحتم و اینا ببین چی میگه اگه دیر جواب داد دیگه جوابشو نده فردا جواب بده

مشترک گرامی

خط شما به دلیل پرداخت نکردن بدهی(نفرستادن پیام عاشقانه،عدم جواب به پیام ها،عدم اقدام به تماس با مخاطب خاصتان) تا اطلاع ثانوی مسدود میباشید

به جهت داشتن رابطه ی بهتر و شیرین تر هرچه زودتر نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنید

یا اینو بفرست

..