2726

من یکشنبه ایمپلنت کردم همش درد دارم باعث شده تمام دندونام دردبگیرن خسته شدم بس که مسکن خوردم شما تا چند روز درد داشتید

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه

سه میلیون 

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

[QUOTE=59379514]من. تا چن روز درد داشتم. شایدم چون همزمان دندون عقلم جراحی شد بی تاثیر نبود اونم. من 2500.[/] اتفاقادندون عقل من هم همزمان جراحی شد

من سه سال پیش یک و ششصد هفتصد اصلا درد نداشتم ولی از اینکه تو پنج مرحله کارش تموم شد اعصابم خورد شده بود کمی یعنی پنج بار رفتم مطب هر بار یک کارش رو انجام میداد باز نوبت میزد برا دفعه بعد ولی درد اصلا

خدایا زیبا ترین لحظه ها را نصیب مادرم کن زیرا او بهترین لحظه هایش را بخاطر من از دست داده است. . . فاجعه تلخ زندگی من از ۲۸ آذر ۹۶ اتفاق افتاد من دیگه مادر ندارم قلبم هم با مادرم رفت زیر خاک. لطفا یک صلوات مهمونش کنید
من سه سال پیش یک و ششصد هفتصد اصلا درد نداشتم ولی از اینکه تو پنج مرحله کارش تموم شد اعصابم خورد شده ...

من همه کارهاشو همزمان انجام داد