2726
عنوان

خانماي خونه داري كه حسرت سر كار رفتن بقيه رو ميخوررند

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 48 پست
حتما قسمت هاي بعدش رو نخوندين كه فرق اينكه كلرگر كار خونه رو انجام بده با اينكه خودمون انجام بديم چ ...

همشو خوندم

و در ضمن

مگه شغل و ادامه تحصیل و تفریح در اوایل اسلام وجود داشته که حضرت مادر بخواد بهش برسه؟

اصلا مقایسه زن امروز با زن هزار سال پیش اشتباهه

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
عزيزم من متنو خوندم ولي راستش ارتباطش رو با كار بيرون متوجه نشدم. من معتقدم هر كس آرزوهايي داره كه د ...

عزيزم يه مادر و همسر خوبم بايد فول اطلاعات باشه 

هنرمند باشه سياستمدار باشه و ... كه بتونه فرزندان خوبي تربيت كنه

ولي با اينكه زن بره سر يه كاري كه خودش خيلي هم ازش لذت نميبره صرفا ميره سركار كه به اصطلاح جامعه امروزي باشه و يا مثلا مستقل باشه موافق نيستم

من خودم رشته اي رو خوندم كه واقعا ميشه بهش عشق ورزيد و باهاش خوشحال بود سركار

ولي وقتي ميرفتم مركز بهداشت واقعا سوهان روحم بود انقد شرايط كاري بده

نمي ارزه لخاطر مستقل بودم و باكلاس بودم ذهن و روح خودمو ازار بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همشو خوندم و در ضمن مگه شغل و ادامه تحصیل و تفریح در اوایل اسلام وجود داشته که حضرت مادر بخواد ...

همون زمان هم خيلي زنا تو جامعه بودن و كاراي سياسي دستشون بود

منظورم قسمت دوم و سوم بود ها

سه تا قسمته

عزيزم يه مادر و همسر خوبم بايد فول اطلاعات باشه  هنرمند باشه سياستمدار باشه و ... كه بتونه فرز ...

اگه كسي نخواد كار كنه كه بحثش جداست. اما با توجه به وقت زيادي كه همه ما براي تحصيل و حضور در اجتماع گذاشتيم فكر ميكنم عده كثيري إز دختراي امروزي مايلن كار مورد علاقشون رو انجام بدن و مستقل بشن.

2728
همون زمان هم خيلي زنا تو جامعه بودن و كاراي سياسي دستشون بود منظورم قسمت دوم و سوم بود ها سه تا قس ...

همشو خوندم عزیزم

هر سه قسمت

برای زن امروزی، استقلال مالی خیلی مهمه

از صبح تا شب تو خونه جون بکنی، درامدی نخواهی داشت و باید دستتو جلو مرد دراز کنی

همه مردها باشعور نیستن و خیلیا زنو به خاطر پول تحقیر میکنن

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
 اگه كسي نخواد. كار كنه كه بحثش جداست. اما با توجه به وقت زيادي كه همه ما براي تحصيل و حضور در ...

قديما فقط درصد كمي از افراد جامعه ميتونستن برن دانشگاه درس بخونن

اما الان با زياد شدن دانشگاها هركسي ميتونه ديگه بره دانشگاه براحتي 

فقط كافيه اراده كنه 

معلومه كه همه اين افراد به تعدادشون شغل مرتبط با رشتشون وجود نداره

ميدونم اوضاع كشورمون خوب نيست

ولي واقعا اينكه همه انتظار دارن چون دانشگاه رفتن بتونن تو رشته مرتبط حودشون كار پيدا كنن درست نيست

دانشگاه رفتن ديدگاه ادمو به زندگي عوض ميكنه 

بعضي اطلاعاتش تو زندگي به درد ميخوزه

لازم نيست برايند تحصيل كردن سركار رفتن باشه حتما

همشو خوندم عزیزم هر سه قسمت برای زن امروزی، استقلال مالی خیلی مهمه از صبح تا شب تو خونه جون بکنی، ...

بستگي داره اسمشو بذاري جون كندن يا نه 

من كاري كه برا ارامش خونه و احساس بهتر بچم و شوهرم و خودم و القاي انرژي مثبتم تو خونه صرف ميكنم اسمشو جون كندن نميذارم 

اسم اون لحظه هايي رو جون كندن ميذارم كه سركارم بخاطر اينكه تشخيص دادم مريض پنيسيلين نياز نداره ولي خودش اصرار داشت براش بزنم و فحش شنيدم و....رو ميذارم جون كندن 

البته مادامي كه زندگي ادم صحنه معامله با خدا باشه جون كندني وجود نداره 

ولي وقتي ميديدم كار بيرون اعصاب و تواني برا كار منزل برام نذاشته ميدونم واقعا خدا هم راضي نيست از بچم بزنم و به كس ديگه برسم

بستگي داره اسمشو بذاري جون كندن يا نه  من كاري كه برا ارامش خونه و احساس بهتر بچم و شوهرم و خو ...

هم کار خونه برای فرزند مفیده 

هم خدمت به خلق

هم کار خونه برای فرزند مفیده  هم خدمت به خلق

خدمت به خلق تا زماني كه جلوي خدمت به خونواده رو نگيره

ولي كاراي الان واقعا هم اعصاب خورد كنن 

هم زمان بر

من كه دور و برم هركي ميره واقعا ميناله

فقط داره برا پول ميره

پولم مهمه 

ولي ب چه قيمتي

البته ناگفته نماند من خودمم شاغلم الان😃😃

بعدش بذاري به مرد بره سركار نون بچه و زن بده خدمت بيشتري كرديم والا

به خونواده كلا بيكارن و نون شب ندارن

يه خونواده زن و شوهر سركارن

من خودم اگ درامد همسرم برای زندگی ایده الی ک تو ذهنم دارم کفاف میداد شاید هیچ‌وقت دنبال کار نمیرفتم ک کسب درامد کنم.وقتمو طوری تنظیم میکردم ک هم کارای خونه رو در حد معمول انجام بدم و هم ب کارای مورد علاقمو انجام بدم.البته این نظر منه

خدمت به خلق تا زماني كه جلوي خدمت به خونواده رو نگيره ولي كاراي الان واقعا هم اعصاب خورد كنن  ...

میدونم شاغلی

خونه نشین نیستی از صبح تا شب ببینی من چی میگم

واقعا سخته

به ما چه که بعضی مردها کار ندارن

وظیفه دولت و حکومته که شغل مناسب فراهم کنه

نه اینکه زنا خونه نشین شن

من خودم اگ درامد همسرم برای زندگی ایده الی ک تو ذهنم دارم کفاف میداد شاید هیچ‌وقت دنبال کار نمیرفتم ...

زندگي ايده الي وجود نداره بخدا

من وقتي خونه بابام بودم ميگفتم ازد كنم يه خونه كوچيك از خودمون باشه كافيه

اول توي ي محله پايين تهران خونه خريديم

گفتم ماشين ، ماشين خريديم

گفتم خونه جاي بهتر، بالاشهر خريديم

خونه بزرگتر، خريديم 

99حالام ميگم ماشين بهتر ميخوام

ادم هميييشه بيشتر و بيشتر ميخواد چشم دلش سير نميشه

الان ميگم خوش ب حال همون روزا كه با همون كم خودم حس خوشبختي ميكردم

میدونم شاغلی خونه نشین نیستی از صبح تا شب ببینی من چی میگم واقعا سخته به ما چه که بعضی مردها ک ...

عزيزم بهترين دوره زندگيم يه سال اول تولد پسرمه كه خونه نشين بودم

والان كه فقط هفت روز سركار ميرم

تربيت بچه يه كار تمااام وقته

البته الانم واقعا خوب به اين كار نميرسم

زندگي ايده الي وجود نداره بخدا من وقتي خونه بابام بودم ميگفتم ازد كنم يه خونه كوچيك از خودمون باشه ...

خوب حداقل دیگ ادم ی ماشین بتونه بگیره ک رفاه بیشتری داشته باشه.والا الان حقوقی ک طبق قانون کار میدن انقد کمه ک اصلا ی حداقل هم برای زندگی ب سختی مهیا میشه

میدونم شاغلی خونه نشین نیستی از صبح تا شب ببینی من چی میگم واقعا سخته به ما چه که بعضی مردها ک ...

تو هيچ كشوري هم اينجور نيست هركي سر كار رفت دولت تو رشته مرتبط خودش واسش كار جور كنه

واقعا تو ايران دانشگاه رفتن خيلي اسونه 

هيچ كشوري اينجور نيست

معلومه وقتي همه ميتونن دانشگاه برن برا اين همه ادم كار پيدا نميشه تو رشته مرتبطشون

2706