2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خیلی طولانیه حوصله ندارم بخونمش

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2714

قانع نشدم

فکر کنم برای بشور بساب زیادی و پر مشقت ، کارگر بگیریم که یه بنده خدایی درامد داشته باشه

واقعا کار خونه، زیادیش عبثه

شغل مناسب هم که پیدا نشد برای من

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

عزيزم من متنو خوندم ولي راستش ارتباطش رو با كار بيرون متوجه نشدم. من معتقدم هر كس آرزوهايي داره كه دوست داره بهشون برسه . بخشي إز اين آرزوها رو ميشه تو كانون خانواده بهش رسيد و بخش ديگش در خارج چارديواري خونه. زن و مرد هم نداره بالاخره انسانها تك بعدي نيستند و دوست دارن تو همه زمينه ها كه استعداد دارن فعاليت كنن و خودشون رو ارضا كنند. يكي محقق ميشه يكي دانشمند يكي ورزشكار و ديگري سياست مدار و... و در كنار همه اينا ميتونه پدر يا مادر خوبي هم باشه.

قانع نشدم فکر کنم برای بشور بساب زیادی و پر مشقت ، کارگر بگیریم که یه بنده خدایی درامد داشته باش ...

حتما قسمت هاي بعدش رو نخوندين

كه فرق اينكه كلرگر كار خونه رو انجام بده با اينكه خودمون انجام بديم چيه

2706