834
648

771
727

قانع نشدم

فکر کنم برای بشور بساب زیادی و پر مشقت ، کارگر بگیریم که یه بنده خدایی درامد داشته باشه

واقعا کار خونه، زیادیش عبثه

شغل مناسب هم که پیدا نشد برای من

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

عزيزم من متنو خوندم ولي راستش ارتباطش رو با كار بيرون متوجه نشدم. من معتقدم هر كس آرزوهايي داره كه دوست داره بهشون برسه . بخشي إز اين آرزوها رو ميشه تو كانون خانواده بهش رسيد و بخش ديگش در خارج چارديواري خونه. زن و مرد هم نداره بالاخره انسانها تك بعدي نيستند و دوست دارن تو همه زمينه ها كه استعداد دارن فعاليت كنن و خودشون رو ارضا كنند. يكي محقق ميشه يكي دانشمند يكي ورزشكار و ديگري سياست مدار و... و در كنار همه اينا ميتونه پدر يا مادر خوبي هم باشه.

قانع نشدم فکر کنم برای بشور بساب زیادی و پر مشقت ، کارگر بگیریم که یه بنده خدایی درامد داشته باش ...

حتما قسمت هاي بعدش رو نخوندين

كه فرق اينكه كلرگر كار خونه رو انجام بده با اينكه خودمون انجام بديم چيه

827
حتما قسمت هاي بعدش رو نخوندين كه فرق اينكه كلرگر كار خونه رو انجام بده با اينكه خودمون انجام بديم چ ...

همشو خوندم

و در ضمن

مگه شغل و ادامه تحصیل و تفریح در اوایل اسلام وجود داشته که حضرت مادر بخواد بهش برسه؟

اصلا مقایسه زن امروز با زن هزار سال پیش اشتباهه

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
عزيزم من متنو خوندم ولي راستش ارتباطش رو با كار بيرون متوجه نشدم. من معتقدم هر كس آرزوهايي داره كه د ...

عزيزم يه مادر و همسر خوبم بايد فول اطلاعات باشه 

هنرمند باشه سياستمدار باشه و ... كه بتونه فرزندان خوبي تربيت كنه

ولي با اينكه زن بره سر يه كاري كه خودش خيلي هم ازش لذت نميبره صرفا ميره سركار كه به اصطلاح جامعه امروزي باشه و يا مثلا مستقل باشه موافق نيستم

من خودم رشته اي رو خوندم كه واقعا ميشه بهش عشق ورزيد و باهاش خوشحال بود سركار

ولي وقتي ميرفتم مركز بهداشت واقعا سوهان روحم بود انقد شرايط كاري بده

نمي ارزه لخاطر مستقل بودم و باكلاس بودم ذهن و روح خودمو ازار بدم

همشو خوندم و در ضمن مگه شغل و ادامه تحصیل و تفریح در اوایل اسلام وجود داشته که حضرت مادر بخواد ...

همون زمان هم خيلي زنا تو جامعه بودن و كاراي سياسي دستشون بود

منظورم قسمت دوم و سوم بود ها

سه تا قسمته

عزيزم يه مادر و همسر خوبم بايد فول اطلاعات باشه  هنرمند باشه سياستمدار باشه و ... كه بتونه فرز ...

اگه كسي نخواد كار كنه كه بحثش جداست. اما با توجه به وقت زيادي كه همه ما براي تحصيل و حضور در اجتماع گذاشتيم فكر ميكنم عده كثيري إز دختراي امروزي مايلن كار مورد علاقشون رو انجام بدن و مستقل بشن.

همون زمان هم خيلي زنا تو جامعه بودن و كاراي سياسي دستشون بود منظورم قسمت دوم و سوم بود ها سه تا قس ...

همشو خوندم عزیزم

هر سه قسمت

برای زن امروزی، استقلال مالی خیلی مهمه

از صبح تا شب تو خونه جون بکنی، درامدی نخواهی داشت و باید دستتو جلو مرد دراز کنی

همه مردها باشعور نیستن و خیلیا زنو به خاطر پول تحقیر میکنن

835