2726
عنوان

بهترين دكتر زنان در مشهد كيه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 6883 بازدید | 29 پست
ویزیتش سی تومنه خیلی هم خیره 

ممنون عزيزم 😍😍🌷🌷🌷🌷راستي شما ازمايشات قبل بارداري رو دادي؟!اون چقدر شد هزينش؟!

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازمایشات قبل بارداری منظورت چیه؟چکاپ کامل؟

اره شامل چه چيزهايي ميشه؟!ميخوام يه براورد بكنم ببينم حدودي چقدر بايد هزينه كنم و چه مدت زمان ميبره

2728

من رفتم فقط دکتر گفتم برام‌چکاپ‌کامل مینویسی دکترم نوشت رفتم ازمایشگاه حجتی تو عبادی شد هفتاد هزارتومن ازمایش تیروئید بود چربی خون قند خون و مفاصل و این چیزا که خداروشکر همش نرمال بود .به توتونیان که نشون دادم گفت میخواستی تو این سن چیزیم داشته باشی🤣🤣

هرآنچه را برای خود میپسندی برای دیگران بپسند.

من با چکاپ کاملمو با داروهایی که برام نوشت و ویزیت و سنوگرافی و ازمایش شوهرم ۲۰۰ تومن هزینه کردم ولی خب شما برو یه ازمایشگاهی که قیمتش مناسب تر باشه پیدا کن .واسه سنوگرافی و ازمایش برای همسرمم خانم توتونیان خودش یه جاهایی رو معرفی کرد که خیلی ارزون بود مثلا سنوگرافی من شد ۳۵ تومن ازمایش شوهرم شد ۱۴ تومن

من رفتم فقط دکتر گفتم برام‌چکاپ‌کامل مینویسی دکترم نوشت رفتم ازمایشگاه حجتی تو عبادی شد هفتاد هزارتو ...

چه ماما باحاليه😁ممنونم عزيزم 😍💋🌹🌹

در کل از من میشنوی برو پیشش چون هرکی رفته راضی بوده من دوباره رفتم تقریبا شصت نفری رو دیدم که اومده بودن پیشش همه راضی بودن حالا اگه خودت بری متوجه میشی تا چه ساعتی میان میشینن که ببینشون

من با چکاپ کاملمو با داروهایی که برام نوشت و ویزیت و سنوگرافی و ازمایش شوهرم ۲۰۰ تومن هزینه کردم ولی ...

واقعا؟!چه خوب😊😊بازم ممنون عزيزم 

در کل از من میشنوی برو پیشش چون هرکی رفته راضی بوده من دوباره رفتم تقریبا شصت نفری رو دیدم که اومده ...

همين كه شلوغه ناراحتم ميكنه دوس دارم خلوت باشه  اما يه مشاوره ميرم پيشش حتما

سلام  خانم هاي گل

من تازه تست بارداريم مثبت شده و دنبال يك دكتر خوب ميگردم كه در نهايت پيش همون زايمان كنم

ميخوام دكتر خوبي باشه و وقت بذاره و پولكي نباشه و ترجيحا بيمارستان بنت الهدي باشه

ممنون ميشم راهنماييم كنيد

انقدر اينجا تاپيك هاي مختلف خوندم گيج شدم

2706