2410
2553
عنوان

بهترين دكتر زنان در مشهد كيه؟!

6861 بازدید | 29 پست

پريوديام نا منظم شده خيلي نگرانم از طرفي ميخوام تو تابستون اقدام كنم نميدونم چشم شده دكتري كه رفتين و راضي بودين رو معرفي كنين بهم ميخوام برم ببينم سالمم ايا؟!خيلي ميترسم

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦

سلام من فریده توتونیان رو بهت معرفی میکنم ولی دکتر نیست ماما کارش عالیه هرکی رفته پیشش جواب گرفته من خودم تازگی پیشش بودم 

هرآنچه را برای خود میپسندی برای دیگران بپسند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من پیش الهه صالحی میرم خیلی راضیم ازش. مطب خودش احمد آباده تو بیمارستان امام حسین هم هست. خیلی مهربو ...

چند نفري ميفرسته داخل ؟!كدوم بيمارستانا ميشينه عزيزم؟!

2720
سلام من فریده توتونیان رو بهت معرفی میکنم ولی دکتر نیست ماما کارش عالیه هرکی رفته پیشش جواب گرفته من ...

كجاست مطبش؟!شمام پريوداتون نامنظم بود؟!

چند نفري ميفرسته داخل ؟!كدوم بيمارستانا ميشينه عزيزم؟!

دو نفری میفرسته داخل. اول به حرفای نفر اول کامل گوش میده و بعد نفر دوم رو راه میندازه.

میگم من خودم چون بیمه نیرو های مسلح هستم بیمارستان امام حسین رفتم پیشش. 

2714

توتونیان خوش اخلاق نیست ولی خیلی خوبه بری پیش پشیمون نمیشی.واینکه اون شش تا شش تا راه میندازه مطبش خیلی شلوغه خیلی برو نوبت بگیر یا اینکه انقد بشین تا بین مریض راهت بندازه دفعه اولم که بری پیشش معاینت میکنه .برای تنظیم پریودی هم قرص میده هم امپول بعد بهت میگه مثلا ماه دیگه بیاتا اجازه بارداری بهت بدم

من اصلا برای تنظیم پریودی بهش چیزی نگفتم ولی همینکه گفتم میخوام این ماه باردار بشم معاینم کرد گفت یکم عفونت داری بهم قرص واژینال داد بهم قرص ویتامین داد کلومفین داد فولیک اسید داد سنوگرافی نوشت برای شوهرمم ازمایش نوشت خدا خیرش بده خیلی دعاش میکنم برا شوهرم ازمایش نوشت فهمیدم واریکوسل داره.این هفته عملشه

اره اگه بخوای دختر یا پسر بشه هم میگن بهت میگه چکار کنی ولی من چون برا بچه اول میخواستم چیزی نپرسیدم  ولی میگفتن که میگه

من اصلا برای تنظیم پریودی بهش چیزی نگفتم ولی همینکه گفتم میخوام این ماه باردار بشم معاینم کرد گفت یک ...

انشالله به سلامتي باشه عزيزم و به زودي دامنت سبز شه وزيت وايناش هم قيمت متخصصه؟!

2706