631
44
عنوان

بهترين دكتر زنان در مشهد كيه؟!

149 بازدید | 27 پست

پريوديام نا منظم شده خيلي نگرانم از طرفي ميخوام تو تابستون اقدام كنم نميدونم چشم شده دكتري كه رفتين و راضي بودين رو معرفي كنين بهم ميخوام برم ببينم سالمم ايا؟!خيلي ميترسم

مٌو جِلال نيستٌوم ايديننوم 😑

من پیش الهه صالحی میرم خیلی راضیم ازش. مطب خودش احمد آباده تو بیمارستان امام حسین هم هست. خیلی مهربون و خوش برخورد و کاربلده

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منتظر اومدنت هستم عشق من....❤❤❤❤
من پیش الهه صالحی میرم خیلی راضیم ازش. مطب خودش احمد آباده تو بیمارستان امام حسین هم هست. خیلی مهربو ...

چند نفري ميفرسته داخل ؟!كدوم بيمارستانا ميشينه عزيزم؟!

678
چند نفري ميفرسته داخل ؟!كدوم بيمارستانا ميشينه عزيزم؟!

دو نفری میفرسته داخل. اول به حرفای نفر اول کامل گوش میده و بعد نفر دوم رو راه میندازه.

میگم من خودم چون بیمه نیرو های مسلح هستم بیمارستان امام حسین رفتم پیشش. 

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منتظر اومدنت هستم عشق من....❤❤❤❤

توتونیان خوش اخلاق نیست ولی خیلی خوبه بری پیش پشیمون نمیشی.واینکه اون شش تا شش تا راه میندازه مطبش خیلی شلوغه خیلی برو نوبت بگیر یا اینکه انقد بشین تا بین مریض راهت بندازه دفعه اولم که بری پیشش معاینت میکنه .برای تنظیم پریودی هم قرص میده هم امپول بعد بهت میگه مثلا ماه دیگه بیاتا اجازه بارداری بهت بدم

من اصلا برای تنظیم پریودی بهش چیزی نگفتم ولی همینکه گفتم میخوام این ماه باردار بشم معاینم کرد گفت یکم عفونت داری بهم قرص واژینال داد بهم قرص ویتامین داد کلومفین داد فولیک اسید داد سنوگرافی نوشت برای شوهرمم ازمایش نوشت خدا خیرش بده خیلی دعاش میکنم برا شوهرم ازمایش نوشت فهمیدم واریکوسل داره.این هفته عملشه

602
من اصلا برای تنظیم پریودی بهش چیزی نگفتم ولی همینکه گفتم میخوام این ماه باردار بشم معاینم کرد گفت یک ...

انشالله به سلامتي باشه عزيزم و به زودي دامنت سبز شه وزيت وايناش هم قيمت متخصصه؟!

622

من رفتم فقط دکتر گفتم برام‌چکاپ‌کامل مینویسی دکترم نوشت رفتم ازمایشگاه حجتی تو عبادی شد هفتاد هزارتومن ازمایش تیروئید بود چربی خون قند خون و مفاصل و این چیزا که خداروشکر همش نرمال بود .به توتونیان که نشون دادم گفت میخواستی تو این سن چیزیم داشته باشی🤣🤣

682