975
648

سلام نه چه اشکالی داره 

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

892

نایا عازیزا 😁 فقط زیادا نخورا 😅

دلت که گرفت.../ دیگر منت زمین را نکش.../ راه آسمان باز است؛‍‍‍‍‍‍‍ پر بکش.../ او همیشه آغوشش باز است.../ نگفته تو را می خواند.../ اگر هیچکس نیست؛ خدا که هست...

چرا باميه ها رو ميريزيد رولبيا😕😕😕😕🤕🤕🤕

من از كاربراي قديمي ام...🙄🙄🤢🤢🤐🤐😳😳😎 اينجانب اينقدر كاربريم قديميه كه وقتي اصلا ني ني سايتي نبود و سايتي وجود نداشت و خانم تهراني هم بدنيا نيومده بود و ني ني يارا هم دنبال پستونك شون ميگشتن ، من بودم... 🤥🤥🤥😳😳😰😰 اينقدر قديمي كه شايد باورتون نشه ولي خودمم يادم نمياد...🙄🙄🙄🤔🤔😒😒🙁🙁😳😳😳                                                        بعله ديگه... يه جورايي فسيل سايتم و از اين روزاست كه واسم از طرف گينس بزرگداشت قديمي ترين كاربر رو برگزار كنن...🤢🤢🤢         اينقدر كه من قديمي ام قديمي هم خودش انقدر قديمي نبود😏😏😏😏😏🙄🙄🙄🙄                                                                             اينجا هم كه همه كاربر قديمي و اهل دل 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️                       فكر كنم فقط خانم تهراني و ني ني يار پنج هستن  كه جديدالورودهستن 😒😒😲😲😏😏😣😣😜😜😝😝🤣🤣                                  اين روزها همه كاربر قديمي هستن، شماچطور؟؟؟😝😝😝😜😜                    چطوري قديمي؟؟؟😉😒😏😕🤥🤥🙋🏻🙋🏻
1037

وای بارداری؟!!

من اون تاپیکت که گفتی دورازجون کاش لال میشدم و نمیگفتم به همسرم بودم

واقعا بارداری؟

💎بازنده کسی است که در انتظار معجزه می ماند تا کسی از راه برسد و آرزوهایش را برآورده کند!💎
وای بارداری؟!! من اون تاپیکت که گفتی دورازجون کاش لال میشدم و نمیگفتم به همسرم بودم واقعا بارداری؟

رفتم ازمایش دادم عریزم گفتن 99 درصد هستی

ولی دوباره باید ازمایش بدی تا عددش بره بالا

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خیلی بزرگی،همیشه هوامو داشته باش
رفتم ازمایش دادم عریزم گفتن 99 درصد هستی ولی دوباره باید ازمایش بدی تا عددش بره بالا

خداروشکر

ان شاءالله که ۱۰۰درصد هستی😊

💎بازنده کسی است که در انتظار معجزه می ماند تا کسی از راه برسد و آرزوهایش را برآورده کند!💎
835