834
648
عنوان

بامیه رولبیا😋😋😋

317 بازدید | 19 پست

سلام 

بامیه زولبیا وابیا واسا زن باردار بد؟

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خیلی بزرگی،همیشه هوامو داشته باش

سلام نه چه اشکالی داره 

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

836
727

نایا عازیزا 😁 فقط زیادا نخورا 😅

دلت که گرفت.../ دیگر منت زمین را نکش.../ راه آسمان باز است؛‍‍‍‍‍‍‍ پر بکش.../ او همیشه آغوشش باز است.../ نگفته تو را می خواند.../ اگر هیچکس نیست؛ خدا که هست...
584

وای بارداری؟!!

من اون تاپیکت که گفتی دورازجون کاش لال میشدم و نمیگفتم به همسرم بودم

واقعا بارداری؟

💎بازنده کسی است که در انتظار معجزه می ماند تا کسی از راه برسد و آرزوهایش را برآورده کند!💎
وای بارداری؟!! من اون تاپیکت که گفتی دورازجون کاش لال میشدم و نمیگفتم به همسرم بودم واقعا بارداری؟

رفتم ازمایش دادم عریزم گفتن 99 درصد هستی

ولی دوباره باید ازمایش بدی تا عددش بره بالا

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خیلی بزرگی،همیشه هوامو داشته باش
رفتم ازمایش دادم عریزم گفتن 99 درصد هستی ولی دوباره باید ازمایش بدی تا عددش بره بالا

خداروشکر

ان شاءالله که ۱۰۰درصد هستی😊

💎بازنده کسی است که در انتظار معجزه می ماند تا کسی از راه برسد و آرزوهایش را برآورده کند!💎
832