2733
2739
عنوان

نمیخوااااااااااااااااام .میترسم نازا بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 46 پست

من زنداييم كورتاژ كرد

شيش ماه بعدش فك كنم باز باردار شد

الانم پسرس٤سالشه دورش بگردم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امروز اینقدر گریه کردم که چشمام کاسه خون شده

عزيزم يه خانم دكتري هست تو منوتو مربوط به زنان و نازاييه اتفاقا داشت در مورد راه هاي سقط صحبت ميكرد و گفت كورتاژ و دارو و عمل روش هاي رايجن و باعث نازايي نميشن

من و شوهرم عااشق بچه ایم و بعد از یک سال بچه دار شدیم.خ یلی سخت بود برامون

حتما قسمت نبوده عزيزم

جاي نگراني نيست

الان سقط زياد شده 

شايد خيلي از دور و برياي خودتم بودن

اينقد زياده كه ديكه تا بچشون ٥-٦ماه كامل پر نشه به كسي اطلاع نميدن

اصلا عجيب نيست

ايشاله هروقت خدا صلاح ديد و بهترين موقع بود صاحب بچه ميشين

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
حتما قسمت نبوده عزيزم جاي نگراني نيست الان سقط زياد شده  شايد خيلي از دور و برياي خودتم بودن ...

انشالا انشالا...دارم کم کم افسردگی میگیرم.نمیتونم دیگه صبر کنم

خدایا مرسی  
2738
انشالا انشالا...دارم کم کم افسردگی میگیرم.نمیتونم دیگه صبر کنم

ايشاله به حق همين شب اولين شب ماه مبارك صاحب چندتا كوچولوي خوشگل و شيطون ميشي

ايشاله به حق همين شب اولين شب ماه مبارك صاحب چندتا كوچولوي خوشگل و شيطون ميشي

انشالا خدا از دهنت بشنوه...ممنون عزیزم.انشالا خدا بهترین رو برات رقم بزنه

خدایا مرسی  

الانم که دارم تایپ میکنم اشک چشمام بند نمیاد...من خیلی تو زندگی قوی بودم با خیلی سختی ها کنار اومدم ازشون رد شدم و تو این قضیه واقعا کم آوردم مثل یه بچه کوچیک شدم که دلش عروسک میخواد و مدام براش گریه میکنه

خدایا مرسی  
2706