960
44

بعد از چهل روز دارو قرص و داروهایی گیاه باز امروز رفتم سونو میگن ساک بارداری دفع نشده و باید برم کورتاژ بشم.نمیییخوام کورتاژ بشم میگن باعث نازایی میشه.توروخدا بگید اینجوری نیست..تا چند وقت بعد از کورتاژ باید جلوگیری کنم؟؟

یه مادر که دلتنگ فرزند نداشته اش شده و روزی که بهش برسه تحت هیچ شرایطی از خوشبختی که با بچه داره دم نمی زنه بخاطر دل تموم مادرای منتظر

امروز اینقدر گریه کردم که چشمام کاسه خون شده

یه مادر که دلتنگ فرزند نداشته اش شده و روزی که بهش برسه تحت هیچ شرایطی از خوشبختی که با بچه داره دم نمی زنه بخاطر دل تموم مادرای منتظر

نه بابا کی گفته..اینهمه آدم کورتاژ میکنن

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لهجه داشتن یه تُرک💜کُرد💜لُر💜و... خنده دار نیست☝️خنده دار اینه که تو با تسلط به یه زبون به کسی که دوتا زبون بلده بخندی!👎🤪تیکر تولد پرنسس کوچولوی من 💋هانا💋

953
ساک بارداری چیه برای چیه چجوریه کامل بگو چ داروی خوردی سرخود یا تحت نظر دکتر 

تحت نظر دکتر ساک بارداری جایی هست که تو اوایل بارداری جنین توش رشد میکنه

نه بابا کی گفته..اینهمه آدم کورتاژ میکنن

آخه من بچه اولم بود

892
عزیزم چیکار به گفته ها داری!!!!!کی اینو گفته!!!حتما لازمه که کورتاژ بشی..من کورتاژ کردم و نازا هم نش ...

تا چند وقت باید جلوگیری کنم؟؟اگه زود اقدام کنم بده!!؟من خیییلی کم تحملم

اكثرا بچه اول سقط ميشه

خيلي ها هم سقط ميكنن

استرست الكيه عزيزم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
خدابزرگه نگران نباش عزیزدلم

ممنون عزیزم

آخه من بچه اولم بود

فرقی نداره عزیزم..رحم رحمه  اول و دومی نداره..

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لهجه داشتن یه تُرک💜کُرد💜لُر💜و... خنده دار نیست☝️خنده دار اینه که تو با تسلط به یه زبون به کسی که دوتا زبون بلده بخندی!👎🤪تیکر تولد پرنسس کوچولوی من 💋هانا💋
932

من زنداييم كورتاژ كرد

شيش ماه بعدش فك كنم باز باردار شد

الانم پسرس٤سالشه دورش بگردم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
اكثرا بچه اول سقط ميشه خيلي ها هم سقط ميكنن استرست الكيه عزيزم

من و شوهرم عااشق بچه ایم و بعد از یک سال بچه دار شدیم.خ یلی سخت بود برامون

من زنداييم كورتاژ كرد شيش ماه بعدش فك كنم باز باردار شد الانم پسرس٤سالشه دورش بگردم

عزیزم زنده باشه

امروز اینقدر گریه کردم که چشمام کاسه خون شده

عزيزم يه خانم دكتري هست تو منوتو مربوط به زنان و نازاييه اتفاقا داشت در مورد راه هاي سقط صحبت ميكرد و گفت كورتاژ و دارو و عمل روش هاي رايجن و باعث نازايي نميشن

835