2726
عنوان

شوهرم

1063 بازدید | 27 پست

شوهرمو برادرش ی کاری باهم راه انداختن چند وقته ازش دزدی میشه اونا هم مجبورن نگهبانی بدن البته نگهبان داشتن وقتی دزد اومد بیرونش کردن الان کسیو ندارن خودشونن برادر شوهرم یکی از دوستاشم شریک کرده اورده الان اینا هر شب یکیشون باید نگهبانی بده شب اول شریکشون بود که شوهر من از خستگی همونجا خوابش برده بود بیدارش نکردن دیشب نوبت شوهرم بوده امشب برادرش دیشب بردارشوهرم ساعت۲اومد زنش کلی دعوا کردو قهر کرد رفت البته رفت برگردونش الان زنگ زدم شوهرم میگم مگه نمیای میگه نه ی مشکلی پیش اومده امشبم نمیام منم بچم مریض شده خیلی حالش بده به خاطر اونا منو تنها میذاره به نظرتون چطور باهاش رفتار کنم اگه اومد؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نههه بهیچوجه دعوا نکن. اونجا کار میکنن برای شما. برای تو و بچت. فقط بذار از راه برسه، یه چیزی بخوره، اررم شه بعد ملایم بگو بهت سخت گذشته و ازش خواهش کن یکیو استخدام کنه

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
میگن به کسی اعتماد نداریم هیچ کس دلسوز مال کسی نیس

دقیقن شوهر منم وقتی میاد خیلی خسته و کوفته یا تا دیر وقت میمونه بهش میگم خوب کسی رو بگیرین به جای خودتون میگه نه خر شیفت باید یه نفر از صاحب کار باشه وگرنه بقیه دلسوز مال ما نیستن

[QUOTE=59362770]میگن به کسی اعتماد نداریم هیچ کس دلسوز مال کسی نیس[/QUOTE

تو هم بعونه بگیر بگو من شبا میترسم من نمیتونم تنها بمونم تا آخر عمرش که شبا نمیتونه بره مغازه آخرش چی

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
شما هم سعی کن با ملایمت چرا دعوا کنی اون ک این هم سختی میده به خودش برای رفاه خانواده ش .اوایل هر کا ...

کار قبلیش خیلی بهتر بود میتونه کار بهتراز اینا انجام بده ولی ی کاریه که اصلا واسه من وقتی نداره

2706