2726
عنوان

کیا تجربه هم سزارین دارن هم طبیعی

1658 بازدید | 25 پست

کدوم راحت تر بوده و پیشنهادتون چیه

من نمیتونم تصمیم بگیرم

بیمارستانمم خاتم الانبیا ست

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

من خاتم الانبيا سزارين كردم عالي بود و راحت

يه پرستارم دارن فيلمبرداري ميكنه قبل و بعد و حين عمل و بزات كيليپ ميسازه ميفرسته دم در خونه

هيچجاي قرآن نگفته سگ نجسه،نگفته زن ناقص العقله،نگفته صيغه مجازه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من خاتم الانبيا سزارين كردم عالي بود و راحت يه پرستارم دارن فيلمبرداري ميكنه قبل و بعد و حين عمل و ...

وای چقدر عالی 

چقدر میگیره هزینه فیلم برداری

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
ا از چی فیلم میگیره

واااااا

خب معلومه از تو و بچه ت

لحظه دنیا اومدن و اولین لحظه دیدار

دکترت چی گفته رتجب زایمان.

گفت هر کدوم خودم میخوام میکنه

وای چقدر عالی  چقدر میگیره هزینه فیلم برداری

سه سال قبل صدوبيست تومن گرفت راضي بودم واقعا اون فيلمو از فيلم عروسيم بيشتر دوست داريم

ايشالله واسه پسرمم همونجا زايمان ميكنم بازم ميخوام فيلمبرداري كنم

هيچجاي قرآن نگفته سگ نجسه،نگفته زن ناقص العقله،نگفته صيغه مجازه
ب نظرم طبیعی ی چیز دیگس ولی خب اگ نمیخوای بدنت ب هم بریزه و..سزارین خوبه

وای بدن زشت میشه خدایی

مامانمم میگه برو سزارین بذار مثل دخترا بمونه بدنتخراب نشه

فکر کردم.داره گولم میزنه

2706