2726

نه ، از امشب پخش میشه ساعت ۷

من رادین کوچولو کاربر سال ۹۵ هستم نتونستم با همون کاربریم بیام و با کاربری جدید اومدم، اسم کاربری جدیدم هم از شیرین زبونی پسرمه که به نوشابه میگه شیبادا   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عاشقه ماه عسلم

دوست ندارم هیچ کدوم از برنامه هاش رو از دست بدم

تیترازش چی میتونه باشه امسال؟

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
عاشقه ماه عسلم دوست ندارم هیچ کدوم از برنامه هاش رو از دست بدم تیترازش چی میتونه باشه امسال؟

بهنام بانی و آرش و مسیح خواننده هاشن

😍تو قرار دل بی قرار من و بابایی،روشا جانم😍
الناز جون واقعا درست میگی یه شماره حساب بده و بریم کمک کنیم  دیگه چرا  روحیه مونو خراب میک ...

والا ...😂😂😂😂😂😂

خودمون کم غم و غصه داریم ،این برنامه رو که میبینیم کلا غم و غصه خودمونو فرامش میکنیم،باز غصه اونارو میخوریم😀

چرا همش میگین اشک آدمو در میاره !!! همه ی برنامه هاش غمگین نیستن که !!! فقط شبای قدر برنامه هاش غمگینن بقیه برنامه هاش معمولیه مگر این که خیییییلی آدم احساساتی باشین و اشکتون دم مشکتون باشه

دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری ز اولاد زهرا(س) نیرزد و این زندگانی فانی خوشی های امروز و اینجا به افسوس بسیار فردا نیرزد
چرا همش میگین اشک آدمو در میاره !!! همه ی برنامه هاش غمگین نیستن که !!! فقط شبای قدر برنامه هاش غمگی ...

برنامه های احسان علیخانی فقطططططط غم و گریست....ویژه برنامه سال تحویل یه لحظه زدم شبکه سه،دیدم همه مهمونای برنامه دارن گریه میکنن....

2706